Тен Хаг: Манчестър Юнайтед трябва да спечели ВЛ и ШЛ

Тен Хаг: Манчестър Юнайтед трябва да спечели ВЛ и ШЛ

„Искаме да върнем този клуб там, където беше преди повече от десетилетие"

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ерик тен Хаг коментира изказване на бившия наставник на „червените дяволи“ Ралф Рангник.

Настоящият селекционер на Австрия определи нуждата от промяна в английския клуб като „сложна операция на сърцето“.

Сега Тен Хаг се съгласи с тези думи и разкри, че Юнайтед все още е далеч от това да се бори за титлата във Висшата лига.

„Рангник е напълно прав. Работим по това вече две години, но той го каза много правилно, това е като сложна и трудна операция. Още като започнах знаех, че задачата ще е трудна. Много хора помагаха със съвети, дори Луис ван Гаал“, сподели Тен Хаг.

„Искаме да върнем този клуб там, където беше преди повече от десетилетие и да го превърнем в клуб, който печели Висшата лига и Шампионска лига. Засега мисля, че сме далеч от тази цел. Със сигурност направихме и крачки напред, иначе нямаше да спечелим два трофея. Нашите стандарти все още трябва да се повишават“, допълни нидерландският специалист.

„Не бях чак шокиран, но манталитетът не беше на ниво. За да печелим и да показваме най-доброто на терена всяка седмица, трябваше да се променим много“, завърши той.

Манчестър Юнайтед открива сезона във Висшата лига с домакинство на Фулъм.

Мачът е на 16 август от 22:00 часа, а според букмейкъра 8888.bg възпитаниците на Тен Хаг са абсолютни фаворити. Шансовете за победа на „червените дяволи“ са 65,4%, за равенство - 22,2%, а за успех на Фулъм - 18,8%.

На „Олд Трафорд“ се очакват доста попадения като възможността да паднат „над 2,5 гола“ е 69,4%, а тази граница да не бъде премината - 37,6%, изчисляват от 8888.bg.

Последният танц: Бускетс и Алба “окачиха бутонките”(ВИДЕО)

Двете испански легенди споделят заедно почти целия си футболен път

ПСЖ “писа петица” на Рен (ВИДЕО)

Парижани остават на точка зад лидера Ланс

Атлетик (Билбао) победи Атлетико в късна драма (ВИДЕО)

Втора поредна загуба за “дюшекчиите”

Салах избухна срещу ситуацията си в Ливърпул

Египтянинът даде интервю по темата

Хари Кейн влезе в Топ 5 на Бундеслигата

Хари Кейн отново впечатли с изявите си за Байерн Мюнхен, записвайки хеттрик при разгромната победа с 5:0 над Щутгарт в 13-ия кръг на Бундеслигата.

Барселона победи Бетис в шоу с 8 гола (ВИДЕО)

Феран Торес се отличи с “хеттрик” за успеха

ДРАМА! Лийдс стигна до точката срещу Ливърпул - 3:3 (ВИДЕО)

Илия Груев и компания наваксаха пасив от 0:2 и 2:3

ОБЗОР: Интер излезе начело в Серия А (ВИДЕО)

Интер Милано постигна убедителна победа над Комо с 4:0. По този начин поне временно "нерадзурите" излязоха на първо място в класирането, преди мачовете на Милан и Наполи утре и в понеделник.

Прекъснаха мач в Чемпиъншип заради починал фен

Домакинският мач на Чарлтън Атлетик срещу Портсмът в Чемпиъншип бе прекъснат заради спешна намеса на медицинския екип на трибуните, като след това от клуба от Лондон съобщиха, че фен е починал в болницата, предаде Ройтерс.