Тен Хаг с добри новини преди Нюкасъл

Тен Хаг с добри новини преди Нюкасъл

Вижте какво заяви мениджърът на Манчестър Юнайтед

Централният защитник Лисандро Мартинес е готов да се завърне в игра за Манчестър Юнайтед при домакинството на Нюкасъл в сряда. Това заяви мениджърът на "червените дяволи" Ерик тен Хаг на пресконференцията преди мача, който е отложен от 34-ия кръг.

За аржентинеца това би било първа поява в игра от март месец насам, когато полузи контузия. Той има само 11 мача този сезон, тъй като преди това лекуваше друга травма.

Тен Хаг добави, че състоянието на нападателя Маркъс Рашфорд, полузащитника Бруно Фернандеш, както и това на централния бранител Уили Камбуала ще бъде оценено в часовете преди двубоя. Нидерландецът е оптимист и за защитника Рафаел Варан, който също се връща след продължително лечение. Той обаче по-скоро ще може да играе чак в неделя при гостуването на Брайтън в мача от последния кръг на Висшата лига.

"Мисля, че Лисандро ще може да играе утре. Той вече направи няколко тренировки и всичко в тях беше нормално. Ако и днешната тренировка мине нормално, той ще играе утре", каза Тен Хаг.

"Планираме Рафаел Варан също да играе. Не утре, но в мача от последния кръг. Разбира се, надяваме се той да бъде на линия и за финала за Купата на Англия следващата седмица", добави нидерландецът.

Завръщането на Мартинес, както и наближаващото такова на Варан и Камбуала е отлична новина за Тен Хаг, който в последните месеци изпитваше невероятни трудности при сглобяването на защитата си, най-вече в нейния център. Заради отсъствието на практически всички играчи в тази зона се наложи бразилския полузащитник да бъде преквалифициран, а до него да играе ветеранът Джони Евънс.

"Мачът с Нюкасъл е важен за нас. Това е пряк сблъсък за по-предно място в класирането и ние искаме да се преборим за него", заяви Тен Хаг.

При два оставащи мача и за двата отбора Нюкасъл води с три точки на Манчестър Юнайтед. Двата отбора са съответно шести и осми в таблицата.

Абърдийн остава без победа в ЛК (ВИДЕО)

Митов титуляр при издънка у дома

Гидженов даде дузпа за Омония при победа над Динамо (Киев)(ВИДЕО)

Двубоят е от Лигата на конференциите

Алмейда: Трябва да се борим така във всеки мач

„Връщаме си самочувствието си стъпка по стъпка“

Арне Слот: Ливърпул ще продължи да се бори

"Винаги има натиск"

Треньорът на Селта: Лудогорец ни изненада

"Направихме промени за мача", посочи Клаудио Хиралдес

ОБЗОР: Майнц 05 с дебютна загуба в Лига на конференциите (ВИДЕО)

Омония Никозия удари Динамо Киев, Слован с обрат вкъщи

Астън Вила би в Европа, Кабаков свири мача (ВИДЕО)

Йънг Бойс с поражение в Бирмингам

ПАОК заграя за Лудогорец с реми на „Тумба“, Десподов влезе в края

Бран си тръгна с точка след 1:1

ОБЗОР: Рома спря лидера в Лига Европа (ВИДЕО)

Мидтиланд и Йънг Бойс загубиха като гости, вижте резултатите от първата порция мачове