Тен Хаг: Юнайтед иска да печели всеки турнир

Тен Хаг: Юнайтед иска да печели всеки турнир

Нидерландецът говори преди началото на мачовете на тима му в Лига Европа

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ерик тен Хаг даде традиционната си пресконференция преди утрешния сблъсък на тима с Реал Сосиедад, който е дебютен за двата тима от тазгодишното издание на Лига Европа. Той заяви, че в клуба взимат много сериозно тази среща, защото искат да печелят не само всеки мач, но и всеки турнир, в който участват. Също така нидерландецът за пореден път говори за това, че е доволен от състава си, а всеки играч ще получи игрово време, тъй като има твърде много срещи, които тепърва предстоят в кратък период от време. 

“Трябва да печелим всеки мач, както и всеки турнир, така че приемаме нещата сериозно. Това е манталитетът, от който се нуждае Манчестър Юнайтед. Разполагаме не просто с титулярен отбор, а с цял състав. Може би не всеки е щастлив от решенията в отделните срещи, но те ще получат игрово време, ако се представят добре. Както казах, имаме нужда от всички, тъй като имаме много мачове. Роналдо? Той започна срещу Брентфорд, но след това остана резерва. Все пак е готов и може да стартира във всеки мач. Отборът се развива и става по-добър, но за играчите, които не са в отбора, ще кажа, че могат да влязат във всеки един момент на мястото на тези, които са сред титулярите. Имаме нужда от повече от 11 играчи, но аз съм доволен от цялата група, с която разполагаме,” заяви нидерландецът.

След това Тен Хаг бе запитан дали Антони Марсиал ще е на линия за мача утре, както и да коментира представянето на Маркъс Рашфорд от началото на сезона, който зае мястото на върха на атаката и се отличи с 3 попадения и 2 асистенции до момента.

“Марсиал напредва, но все още не е готов за игра. За Рашфорд ми е трудно да говоря за миналото. Това, което аз виждам, е, че той е щастлив. Работихме наистина усилено през последните два месеца с него по различни аспекти от играта. Той е доволен от това и иска да ги пренесе на терена. Идва щастлив на тренировки, наслаждава и има позитивно отношение и ако съберете всичко това заедно, то когато си щастлив, ти носиш повече и на отбора си. Определено е в дългосрочните ми планове. Договорът му не е изтекъл и мисля, че Манчестър Юнайтед контролира ситуацията около новия му контракт,” коментира бившият наставник на Аякс.

 

 

Пиза взе точка и от Лацио, за да изплува от опасната зона (ВИДЕО)

Пиза и Лацио завършиха 0:0 в скучен мач, който логично не донесе трите точки на нито един от двата отбора

Кошмар за Барселона: Педри е аут за месец и половина!

Отборът на Барселона преминава през труден период, като след разочароващата загуба в Ел Класико от Реал Мадрид, вече изостава на пет точки от вечния си съперник на върха

Модрич беше избран за играч на месеца в Серя А

Полузащитникът на Милан и хърватския национален отбор Лука Модрич бе обявен за играч на месец септември в класацията на Италианската асоциация на професионалните футболисти

Дортмунд и Зюле се разделят след края на сезона

Борусия (Дортмунд) не планира да удължи договора на защитника Никлас Зюле, твърди немското издание Ruhr Nachrichten

След двумесечно отсъствие: Ардон Яшари поднови от днес тренировки с Милан

Той се лекуваше през последните месеци от травма

Сасуоло победи Каляри на остров Сардиния (ВИДЕО)

Новакът в елита продължава да печели точки

Байерн си хареса десния бек на Фейенорд Дживайро Рийд

19-годишният футболист прави сериозно впечатление с изявите си

Аморим: Първата ми година в Манчестър Юнайтед бе като влакче на ужасите

Мениджърът на манчестърци определено не е имал най-добрите изживявания

ОФИЦИАЛНО: Лучано Спалети бе обявен за нов треньор на Ювентус

Специалистът ще вади торинци от кризата