Тер Щеген: Жаден съм отново да играя

Тер Щеген: Жаден съм отново да играя
Източник: БГНЕС

Вратарят на Барселона Марк-Андре тер Щеген заяви, че вече тренира и е "гладен да играе скоро", въпреки че първоначално се очакваше да пропусне остатъка от сезона заради контузия в коляното

Тер Щеген претърпя операция, след като получи "пълно разкъсване на сухожилието на пателата" срещу Виляреал през септември. В понеделник обаче 33-годишният футболист се завърна към частични занимания за каталунците доста по-рано от предвиденото.

"Завърнах се след шест месеца и се чувствам физически по-добре от всякога, с много енергия", каза той пред подкаста Phrasenmaher на BILD.

"Имам супер екип около мен. Справям се с физическото натоварване и съм жаден да играя скоро - но нямам предвид конкретна дата", продължи той.

"Ако успея да вляза във форма и тренировките вървят добре, ще дам знак на треньора, когато съм готов", добави германският вратар.

 

Титла? Юнайтед с по-голям шанс да изпадне

Ливърпул е големият фаворит

Стоилов плаши Моуриньо с рекорд

Фенербахче гостува в Измир през уикенда

Сабах пълни стадиона за Левски

Половината места вече са продадени

Украинец от Рома става съотборник на Илия Груев

Английският Лийдс проучва ситуацията около нападателя на Рома Артьом Добвик и планира за изпрати оферта за украинеца, съобщава италианският вестник Gazzetta dello Sport.

Тежка контузия за защитник на Борусия Д

Защитникът на Борусия Дортмунд Никлас Зюле вероятно е скъсал мускул на прасеца по време на приятелския двубой на германския тим срещу Ювентус в неделя в Дортмунд.

Тотнъм иска крило на Манчестър Сити

Тотнъм е започнал преговори с Манчестър Сити за трансфер на крилото Савиньо, съобщава информационната агенция PA.

Кристъл Палъс загуби битката с УЕФА

Английският футболен клуб Кристъл Палас загуби обжалването пред Спортния арбитражен съд (КАС) и през следващия сезон ще играе в Лигата на конференциите, съобщава агенция Ройтерс.

Пак отлагат завръщането на Барселона на Камп Ноу

Две години минаха от началото на ремонтните работи на стадиона на Барселона "Камп Ноу", но завръщането на отбора ще почака още, твърди каталунското радио RAC1.

Слот иска Ливърпул да се стегне отзад

Мениджърът на Ливърпул Арне Слот заяви, че отборът допуска прекалено много голове и трябва да се вземат мерки още до началото на сезона във Висшата лига следващата седмица.