Тиаго Силва призова футболистите на Челси да загърбят егото си

Тиаго Силва призова футболистите на Челси да загърбят егото си

Ако искат следващият сезон да бъде по-успешен

Футболистите на Челси трябва да оставят личните си амбиции настрана и да се държат повече като отбор през следващия сезон, заяви защитникът Тиаго Силва.

Той обаче няма да бъде част от този екип, тъй като днес ще изиграе последния си мач за лондончани и ще напусне като свободен агент.

39-годишният бразилски бранител ще премине в родния Флуминензе след срещата на Челси с Борнемут.

"Надявам се момчетата да разбират, че хвърлените от тях усилия трябва да дават по-добри резултати, защото този сезон не приляга на клуб като Челси. Догодина трябва повече. Челси трябва да се бори за трофеи и за челните места в класирането. Те трябва да загърбят егото си в името на отбора и тогава нещата ще проработят. Нищо няма да се промени, ако това не се случи", заяви той, цитиран от агенция Ройтерс.

Челси се намира на шесто място в класирането на Висшата лига преди мачовете от последния кръг. Лондончани са с три точки зад Тотнъм и три пред Нюкасъл и Манчестър Юнайтед.

Интер с шампионски обрат от 0:2 до 4:3, дръпна с 9 точки на върха (ВИДЕО)

Тюрам и Дъмфрис се разписаха по 2 пъти, за да отчаят домакина Комо

В Италия: Български талант спаси Бари в последните секунди

Стелиян Стоянов вкара в самия край срещу Козенца в първенството Примавера

Християн Петров влезе от пейката при тежка загуба на Хееренвеен

Българският национал Християн Петров влезе от резервната скамейка при загубата на своя Хееренвеен с 0:3 в гостуването срещу АЗ Алкмаар от 30-ия кръг на нидерландската Ередивизи

Фрайбург излъга Майнц в Бундеслигата (ВИДЕО)

С минималното 1:0

Де Дзерби призна: Тотнъм го грози изпадане

Новият мениджър на Тотнъм Роберто Де Дзерби призна, че страхът от изпадане може да е проблем за Тотнъм, но все пак остава позитивен след загубата с 0:1 от Съндърланд, предаде Ройтерс

Овиедо хвърли неочакван бой на Селта Виго (ВИДЕО)

Борещият се за оцеляване Овиедо изненадващо удари намесения в битката за евротурнирите Селта Виго с 3:0 като гост на „Балаидос“ в мач от 31-вия ретро кръг в Ла Лига