Топ вратар на Фенербахче аут за мача с Лудогорец

Топ вратар на Фенербахче аут за мача с Лудогорец

Доминик Ливакович е с травма

Титулярният вратар на Фенербахче - Доминик Ливакович, ще получи почивка в утрешния мач срещу Лудогорец от третия кръг в група "Н" на турнира Лига на конференциите на УЕФА. Двубоят ще се играе от 19:45 часа в Истанбул, съобщава "Сабах".

Ливакович удари коляното си в страничната греда при успеха с 4:2 над Хатайспор в турския шампионат в неделя и старши треньорът Исмаил Картал няма да рискува с включването му в състава. Травмата на хърватския страж не е сериозна и той тренира нормално вчера, но срещу българския първенец ще пази резервата Ирфан Джан Егрибаят, бивш младежки национал на Турция. 

Изданието пише още, че Картал няма да има възможност да направи ротация в центъра на защитата, в която ще оперират Родриго Бекау и Александър Джику, тъй като Луан Перес и Сердар Азиз са контузени, а Самет Акайдин не е картотекиран. 

Джошуа Кинг и Мерт Яндаш също отпадат от сметките заради травми.

Фенербахче прави страхотен старт на сезона и вече постигна 17 победи в 17 официални мача - 9 за първенство и 8 в Европа, с 50 отбелязани гола. Много силно се представя квартета в атака - Душан Тадич, Ирфан Джан Кахведжи, Себастиан Шимански и Един Джеко, които са записали общо 32 попадения и 18 асистенции от началото на кампанията. 

В абсолютен трилър: ПСЖ вдигна Суперкупата на Европа! (ВИДЕО)

Парижани наваксаха пасив от 0:2 срещу Тотнъм

Агентът на Донарума: Шокирани сме от ПСЖ

Висшата лига е правилната стъпка за Джиджо, призна Райола-младши

Палачът на Черно море в Европа вече е на плейоф (ВИДЕО)

Башакшеъир изхвърли Викинг

УЕФА удари тежко по Партизан

Тимът на Янис Карабельов плаща 90 000 евро заради своите фенове

Бивш играч на Левски премина в Гърция

Алекс Петков с нов отбор

Подарък за рождения ден: Реал представя новата си “перла”

Церемонията е насрочена за утре следобед

Официално: Бивш треньор на Левски си намери отбор

Николай Костов ще води Актобе

Млад талант на Челси се обърна срещу шефовете

Англичанинът изразява недоволство от управата на “сините”

Бернардо Силва: Да спечелим 6 титли за 7 години е абсурдно

Новият капитан на Манчестър Сити постави целта пред отбора