Тоти: Липсва ми моментът, в който обувам бутонките

Тоти: Липсва ми моментът, в който обувам бутонките

"Рим е най-красивият град на света. Има море, има планини, слънце, хубави хора"

Легендата на Рома Франческо Тоти призна, че все още му е трудно да свикне с мисълта, че е приключил състезателната си кариера. Символът на "вълците" разкри, че най-много му липсва моментът, когато обува футболните си обувки и стъпва на терена. 

 

Тоти даде интервю за сайта на Серия А, в което говори за новата си роля на директор в Рома и за любимия си град Рим. 
 
"Рим е най-красивият град на света. Има море, има планини, слънце, хубави хора. Никога не съм напускал Рома и Серия "А", защото още от малък съм мечтал да нося само една фланелка - тази на Рома", обяви той. 
 
"Имах страхотна кариера, а върхът бе спечелването на скудетото. Най-много ми липсва моментът, когато обувах бутонките, преди да изляза на терена. Но съм късметлия, че продължавам да бъда край терена. Влизам в съблекалнята, говоря с треньора, посещавам тренировките на отбора", каза още Тоти.
Барселона разби Бетис при сбогуването на Левандовски с "Камп Ноу"(ВИДЕО)

Барселона победи Бетис с 3:1 в среща от предпоследния 37-и кръг на Ла Лига, която се изигра на стадион „Ноу Камп“

ОБЗОР: Лига 1 приключи, всички евроквоти и изпадащи станаха ясни (ВИДЕО)

Един от деветте мача беше прекратен

ИЗВЪНРЕДНО: Мач в Лига 1 беше прекратен и няма да се доиграе! (ВИДЕО)

Последният 34-и кръг на Лига 1 се очакваше да донесе сериозна драма, тъй като битката както в дъното на класирането, така и около челните позиции беше изключително оспорвана

Гасперини: Близо сме до целта

Наставникът на Рома Джан Пиеро Гасперини изрази задоволството си след успеха с 2:0 над Лацио в дербито

Винисиус спаси Реал Мадрид от нов резил срещу закъсалия Севиля (ВИДЕО)

Реал Мадрид постигна трудна победа с 1:0 като гост на Севиля в двубой от 37-ия кръг на испанската Ла Лига

Нюкасъл запрати със страшна сила Уест Хем към Чемпиъншип (ВИДЕО)

„Свраките“ удариха „чуковете“ с 3:1 във Висшата лига