Тотнъм спечели обжалването за червения картон на Кабул срещу Челси

Тотнъм спечели обжалването за червения картон на Кабул срещу Челси

Наказанието на френския защитник беше отменено

Футболната асоциация на Англия отмени червения картон на Юнес Кабул от Тотнъм, получен при поражението с 0:4 от Челси във Висшата лига. Наказанието му е отменено и той ще може да играе в лондонското дерби с Арсенал.

Съдията Майкъл Оливър вдигна директен червен картон на Кабул след нарушение срещу Самуел Ето’о в наказателното поле, а Еден Азар вкара от бялата точка втория гол за Челси. Тотнъм обжалва картона и спечели.

Новината за отмяната на наказанието на френския бранител е добра за мениджъра на „шпорите” Тим Шерууд, който не може да разчита в защита на контузените Влад Кирикеш и Майкъл Доусън. 
Манчестър Юнайтед удари аутсайдера Уулвърхемптън (ВИДЕО)

Манчестър Юнайтед постигна убедителна победа с 4:1 при визитата си на последния в класирането Уулвърхемптън на „Молиню“.

Впечатляващ Милан обърна Топино от 0:2 като гост (ВИДЕО)

Милан постигна впечатляващ обрат и спечели с 3:2 срещу Торино като гост.

Норвегия обяви контроли с Нидерландия и Швейцария преди Световното

Норвегия ще играе приятелски мачове с Нидерландия и Швейцария през март по време на подготовката си за Световното първенство в Северна Америка.

Мануел Нойер ще играе срещу Спортинг

Треньорът на Байерн (Мюнхен) Венсан Компани говори пред медиите преди утрешното домакинство на Спортинг (Лисабон) в Шампионската лига

Брюж уволни треньора си преди домакинството на Арсенал

Клуб Брюж уволни треньора Ники Хайен два дни преди да бъде домакин на Арсенал в Шампионската лига и го замени с бившия си мениджър хърватина Иван Леко.

Контузените в Барса се оправят

Старши треньорът на Барселона Ханзи Флик заяви, че отборът му е близо до преодоляване на проблемите с контузии, които повлияха на резултатите им през последните месеци.

Жребият е хвърлен: Вижте двойките за ФА КЪП

Жребият за третия кръг на най-стария футболен турнир в света – ФА Къп – бе изтеглен и донесе на феновете няколко интригуващи сблъсъка.

Пьотровски с първи гол след трансфера от Лудогорец (ВИДЕО)

Полският национал Якуб Пьотровски отбеляза първото си попадение с екипа на Удинезе, след като бе привлечен от Лудогорец. Това се случи при домакинското поражение с 1:2 срещу Дженоа в мач от 14-ия кръг на Серия А.

Треньорът на ПСВ хвали Диего Симеоне

Диего Симеоне беше похвален от треньора на ПСВ Айндховен Петер Бош, докато Атлетико Мадрид засилва стремежа си към автоматично класиране за елиминационните фази на Шампионската лига.