ТРАНСФЕРЕН УДАР: Челси се прицели в Хари Кейн

ТРАНСФЕРЕН УДАР: Челси се прицели в Хари Кейн

Вижте подробности

Челси се интересува от трансфер на голмайстора на Тотнъм Хари Кейн. „Сините“ искаха Кейн още миналото лято, когато изглеждаше, че английският национал може да напусне „шпорите“.

Нападателят обаче отново е щастлив в тима от северен Лондон и се наслаждава на играта под ръководството на мениджъра Антонио Конте. Все още обаче не му е предложено удължаване на договора, като сегашният му изтича след две години.

В същото време Челси би се радвал да отмъкне талисмана на своите съперници на „Стамфорд Бридж“. Журналистът на „Bild“ Кристиан Фалк разкрива, че тимът на Томас Тухел има реален интерес към Кейн, но „шпорите“ биха предпочели да го продадат на Байерн Мюнхен, ако нападателят откаже да подпише нов контракт.

Миналата седмица треньорът на Байерн Юлиан Нагелсман изказа възхищението си от Кейн, докато изпълнителен директор на „баварците“ Оливер Кан заяви, че би било „мечта“ капитанът на Англия да заиграе на „Алианц Арена“. Смята се, че в германския шампион виждат 28-годишния Кейн като един от малкото хора, които биха могли да заменят напусналия в посока Барселона Роберт Левандовски.

Изненада: Челси взима бившия капитан на Ливърпул

Челси работи по привличането на полузащитника Джордан Хендерсън от Брентфорд, твърдят медиите на Острова

Влахович е най-скъп сред свободните агенти

До края на летния трансферен прозорец в големите европейски първенства остава малко повече от месец, а на пазара все още има редица сериозни имена без договори

Борусия Дортмунд изпревари Милан за гръцки талант

От Борусия (Дортмунд) са постигнали споразумение с Генк за привличането на атакуващия халф Константинос Карецас, съобщават редица източници

Малдини и Леонардо хвърлиха оставки 17 дни след назначаването си

Новият курс в Италианската футболна федерация (FIGC) приключи, преди дори да е започнал реално

Университатя предупреди феновете на Левски: Билетите ви ще бъдат анулирани

Университатя Крайова излезе с официално съобщение към привържениците на Левски преди реванша между двата отбора от втория квалификационен кръг на Шампионската лига

Тиаго Мота е фаворит за селекционер на Италия

Преговорите с 43-годишния специалист вече са в ход