Требъл за Сити вади Гуардиола от футбола

Требъл за Сити вади Гуардиола от футбола

Прочетете подробности

Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола каза, че ще се оттегли от футбола, ако отборът постигне требъл този сезон.

„Ако спечелим требъл този сезон, ще се пенсионирам. Това е сигурно. Знам, че е много трудно. Имаше много невероятни отбори в Англия, но само този, воден от сър Алекс Фъргюсън, успяха да направят това“, зояви Гуардиола, цитира Daily Mail.

През миналия сезон Манчестър Сити спечели Висшата лига, Купата на Англия и Шампионската лига. Отборът стана вторият в Англия след Манчестър Юнайтед с требъл, а Гуардиола стана първият треньор в историята с два требъла (първият беше с Барселона през сезон 2008/09).

Договорът на 52-годишния треньор със Сити изтича през лятото на 2025 година.

Пламен Андреев при представянето си в Расинг: Няма да допускам много голове

Расинг Сантандер представи официално Пламен Андреев днес

Уест Хем набеляза млад португалски халф

Уест Хем възнамерява да привлече халфа на Саутхямптън Матеуш Фернандеш, съобщава Sky Sports.

Щутгарт с ултиматум към Байерн

Ръководството на Щутгарту в лицето на изпълнителния директор Александър Верле е дало ултиматум на кандидата за подписа на Ник Волтемаде Байерн Мюнхен. 

Байер преговаря с напусналия  Манчестър Юнайтед Виктор Линдельоф

Байер Леверкузен преговаря със защитника Виктор Линдельоф за свободен трансфер, пише Sky Sports.

В Байер притеснени! Имали твърде много дупки за запълване

Вицешампионът на Германия Байер Леверкузен открива новия сезон в петък с гостуване на четвъртодивизионния Зоненхоф Гросаспах в мач от първия кръг на турнира за Купата на Германия, но в лагера на "аспирините" има притеснение заради твърдно многото дупки за запълване, оставени след напускането на редица основни играчи.

Исак: Приключих с Нюкасъл

Шведският нападател Александър Исак е категоричен, че кариерата му в Нюкасъл е приключила, дори ако обсъжданият му трансфер в Ливърпул не се осъществи, твърди изданието The Athletic.

ПСЖ подписа със защитник на Борнемут

Носителят на Шампионската лига Пари Сен Жермен обяви официално, че е подписал договор със защитника на Борнемут Иля Забарни.

Феновете на Ман Юнайтед стопират протеста си

Привържениците на Манчестър Юнайтед отложиха протеста, който бяха планирали за предстоящия първи домакински мач от новия сезон във Висшата лига срещу Арсенал в неделя.

ПСЖ обяви нов звезден трансфер

ПСЖ привлече Илия Забарнийот английския Борнемут.