Треньорът на Андерлехт: Трябваше да проявим търпение

Треньорът на Андерлехт: Трябваше да проявим търпение

„Все пак контролирахме двубоя и спечелихме трите точки“

Треньорът на Андерлехт Давид Хуберт коментира успеха с 2:0 над българския шампион Лудогорец в мач от третия кръг на Лига Европа.

„Мачът и развитието му се промениха много с червения картон, което се и очакваше“, каза Хуберт.

„Лудогорец се опитваше да се защитава след червения картон и ни затрудняваше да намираме пространства. Променихме някои неща на почивката. Трябваше да проявим търпение и да действаме по подходящ начин от пространствата, които Лудогорец ни оставяше. Трябваше да натискаме, за да сме сигурни, че спечелим. Все пак контролирахме двубоя и спечелихме трите точки“, допълни треньорът на Андерлехт.

Официално: Моуриньо се завърна в Бенфика

„Искам да благодаря за доверието“, заяви Жозе при представянето си

Национал на България пред завръщане в игра

Виктор Попов вече тренира с Корона

На Острова: Уест Хям сменя Греъм Потър с Франк Лампард

Ръководството на „чуковете“ проучва тази възможност след слабото начало на сезона

Прогноза: Ударно начало на Сити в Шампионска лига

"Гражданите" приемат шампиона на Серия А

Исак благодари на феновете за “невероятната вечер”

Шведът дебютира за Ливърпул снощи при драматичната победа над Атлетико

Конте: Попитах Де Бройне някои неща за играта на Ман Сити

Наставникът на Наполи призна делото си преди мача довечера

Манчестър Юнайтед отчете рекордни приходи

Манчестър Юнайтед отчете рекордни приходи в последните си годишни отчети, въпреки че пропусна мачове от Шампионската лига и преживя най-лошия сезон в историята си във Висшата лига.

Луис Енрике: С качеството на нашите футболисти няма изненади

Старши треньорът на Пари Сен Жермен Луис Енрике изказа високо мнение за футболистите си, които започнаха защитата на титлата си в Шампионската лига с категорична победа с 4:0 над Аталанта в сряда вечер.

Арне Слот: За победа над отбор като Атлетико, трябва да го направите със собственото му оръжие

Мениджърът Арне Слот похвали манталитета на своя Ливърпул, след като гол на Върджил ван Дайк в добавеното време осигури победата с 3:2 над Атлетико Мадрид в първия кръг на Шампионската лига стадион "Анфийлд".