Треньорът на Барселона хвали Елче преди мача от „Ла Лига“

Треньорът на Барселона хвали Елче преди мача от „Ла Лига“
Източник: БГНЕС

 „Харесва ми начинът, по който играят, смели са“, посочи Ханзи Флик

Треньорът на Барселона Ханс-Дитер Флик коментира предстоящия гостуващ мач срещу Елче от 22-ия кръг на Ла Лига. Каталунците победиха Елче с 3:1 в първия мач.

„Те имаха повече владение на топката в първия мач. Едер Сарабия се справи фантастично и харесвам начина, по който играе отборът му. Те са смели и създават много положения. Харесва ми да анализирам играта им и да ги гледам. Има още дълъг път до края на сезона и ние ще се борим докрай, точно както Реал Мадрид, Атлетико Мадрид и Виляреал“, цитиран е Флик от пресслужбата на Барселона.

Мачът между Барса и Елче е днес от 22:00 часа. Преди него Барселона води в класирането на испанското първенство с 52 точки, докато Елче е на 12-то място с 24 пункта.