Треньорът на Байерн: Няма как да бием без удар във вратата

Вижте какво каза Томас Тухем

Старши треньорът на Байерн Томас Тухел остана силно разочарован от представянето на своя отбор и загубата с 0:1 от Лацио от осминафиналите на Шампионската лига.

"Разочаровани сме и ядосани от поражението. Не мога да кажа, че Лацио спечели мача. По-скоро ние го загубихме. Не знам защо загубихме увереност през второто полувреме, но се случи. Не мога да го обясня. На полувремето дадохме указания на отбора да играе със същия интензитет и да продължи още по-смело напред, но с началото на второто полувреме сякаш загубихме лицето си.

Има неща, върху които трябва да работим. През първото полувреме създадохме няколко добри положения и един голям шанс с Джамал Мусиала, но в крайна сметка нямахме нито един удар към вратата. Ясно е, че с такава статистика е невъзможно да спечелиш мача. Но имаме реванш. В комбинация с резултата перспективите ни не изглеждат добри, но ще продължим да работим усилено“, каза Тухел след мача.

"Не се притеснявам за поста си", добави специалистът.

Реваншът е на 5 март в Германия.

Бетис и Севиля поделиха по точка в красиво дерби (ВИДЕО)

Двата отбора изиграха интригуващ мач, но вкараха само два гола

Фиорентина засили Сасуоло към Серия Б с пет гола (ВИДЕО)

Ла Виола все още вярва в класирането си за Европа

ПАОК и Десподов се върнаха в битката за титла в Гърция (ВИДЕО)

Солунският гранд победи АЕК Атина с 3:2

ПСЖ е шампион на Франция за 12-ти път! (ВИДЕО)

Парижани си гарантираха титлата след като Олимпик Лион победи Монако с 3:2

Виляреал наниза три гола на Райо Валекано в преследването на зона "Европа"(ВИДЕО)