Треньорът на Байерн получил 450 смъртни заплахи

Треньорът на Байерн получил 450 смъртни заплахи

„Ако хората искат да ме убият - това е едно, но те дори атакуват майка ми“

Треньорът на Байерн Мюнхен Юлиан Нагелсман разкри, че е получил смъртни заплахи, след като отборът му отпадна от Виляреал в Шампионската лига.

"Знам, че винаги ще бъда критикуван от всички страни. Това е нормално и мога да се справя с това. Но с 450 заплахи за смърт в Инстаграм не е лесно", заяви младият специалист на пресконференция в петък.

"Ако хората искат да ме убият, това е нещо, но те дори атакуват майка ми, която не се интересува от футбол. Не мога да го разбера. В момента, в който изключат телевизора си, хората забравят за благоприличието. И мислят, че са прави, което е най-лошото", смята Нагелсман.

Запитан дали смята да подаде оплакване, треньорът заяви, че това не е възможно, защото заплахите са твърде много на брой. "Не му се вижда края. Получавам заплахи след всеки мач, независимо кой е победител", добави германецът.

Юлиан Нагелсман е вторият човек от Байерн Мюнхен, който получава смъртни заплахи след изненадващото отпадане от Шампионската лига. Съпругата и синът на спортния директор Хасан Салихамиджич заявиха, че са получили заплахи в сряда и четвъртък.

Нагелсман заяви, че не очаква от Байерн да вземат по-големи мерки за сигурност. "Ние сме нормални хора. Аз не искам да провокирам никого и все още никой не е идвал у нас да ме заплашва", завърши треньорът.

Ман Сити не се отказва от вратаря на Порто

Английският футболен клуб Манчестър Сити проявява сериозен интерес към вратаря Диого Коща от португалския Порто, съобщава Sky Sports.

Ерик тен Хаг и Шави Ернандес фаворити за заместници на Алонсо в Байер

Нидерландецът Ерик тен Хаг и испанецът Шави Ернандес са основни кандидати за треньорския пост на Байер Леверкузен, ако Шаби Алонсо напусне през лятото, съобщават местни медии.  

Вратарят на Арсенал: Можем да печелим като гости

Вратарят на Арсенал Давид Рая изрази увереност, че Арсенал има силите да обърне хода на сблъсъка с Пари Сен Жермен от полуфиналите в Шампионската лига.

Витиня: Играхме с желание да се класираме на финал

Пари Сен Жермен игра с огромното желание да се класира на финал в Шампионската лига по футбол, заяви халфът на отбора Витиня след победата с 1:0 срещу Арсенал в първи мач от полуфиналите на най-престижния клубен турнир.

Флориан Вирц се договори с Байерн Мюнхен

Звездата на Байер Леверкузен и Германия Флориан Вирц е постигнал устна договорка за преминаване в Байерн Мюнхен

Барселона в преследване на финал и историята срещу Интер

Следете мача с NOVSPORT.COM

Пари провалят преминаването на Анчелоти начело на Бразилия

Причината за това е финансова и касае договора на италианеца с „кралския клуб“, който изтича през лятото на 2026 г.

Луис Енрике: Нямаме право да сваляме на гарда

Вложихме много и като индивидуалности, и като отбор

Микел Артета: Арсенал се нуждае от нещо специално в Париж

На полувреме сме