Тросар измъкна Арсенал срещу Евертън с красив гол (ВИДЕО)

Тросар измъкна Арсенал срещу Евертън с красив гол (ВИДЕО)

"Топчиите" се изкачиха до четвъртото място в класирането

Арсенал победи Евертън с 1:0 като гост на “Гудисън Парк” в мач от петия кръг на Висшата лига. Единственото попадение беше отбелязано от резервата Леандро Тросарв 69-ата минута. Успехът изкачи “артилеристите” до 4-ото място в класирането с равен брой точки с Тотнъм и Ливърпул, 13.

Първото по-опасно положение дойде в 20-ата минута. Фабио Виейра изведе Габриел Мартинели в наказателното поле и бразилецът прати топката в мрежата на Джордан Пикфорд, но попадението беше отменено от ВАР заради засада на Еди Нкетия. Четири минути по-късно Мартинели беше заменен принудително от Тросар.

В 69-ата минута Арсенал поведе. Букайо Сака подаде топката към белгиеца, който прати топката в левия ъгъл и с помощ от страничната греда кълбото попадна в мрежата.

Наполи без проблеми срещу Фиорентина

Шампионът на Италия Наполи постигна убедителна победа с 3:1 при гостуването си на Фиорентина в късния двубой от третия кръг на Серия "А".

Челси изпусна победата над Брентфорд в 94-та минута (ВИДЕО)

"Сините" обърнаха резултата, но не успяха да спечелят

Мениджърът на Нюкасъл хвали дебютант

Мениджърът на Нюкасъл Еди Хау засипа с похвали Ник Волтемаде, след като германският нападател се разписа при дебюта си и осигури домакинската победа с 1:0 над Уулвърхямптън. По ирония на съдбата, това е и първата победа на "свраките" през сезона.

Игор Тудор: Работим с Аджич от 5-6 месеца

Луд мач, призна треньорът на Ювентус

Байерн отнесе  Хамбургер  с 5:0 (ВИДЕО)

Германският шампион Байерн Мюнхен не остави шансове на спечелилия промоция в Бундеслигата Хамбургер Шпорт Ферайн, като го победи с 5:0 на "Алианц Арена".

Тотнъм разби Уест Хем, столът на Греъм Потър се клати (ВИДЕО)

Томаш Соучек с червен картон

Голямо дерби в Италия - Юве срази Интер в мач със 7 гола (ВИДЕО)

Черногорски талант е големият герой за "Старата госпожа"

ПСЖ без Дембеле и Дезире Дуе срещу Ланс

Старши треньорът на Пари Сен Жермен Луис Енрике подчерта, че за него е важно доброто здравословно състояние на Осман Дембеле и Дезире Дуе, които бяха контузени по време на мачовете на националния отбор на Франция миналата седмица.

Мъките за Абърдийн и Митов продължават

Тимът на българина остава без победа в Шотландия