Тудор: Ювентус е на прав път

Тудор: Ювентус е на прав път
Източник: БГНЕС

"Трябва да получаваме по-малко голове от корнери", каза треньорът

Треньорът на Ювентус Игор Тудор прие нормално равенството 1:1 с Рома на "Олимпико". Той призна, че се е надявал тимът му да си тръгне с трите точки от това гостуване, но пък и хиксът не е толкова лош резултат срещу опасен отбор като "вълците". Хърватинът смята, че отборът му е на прав път.

"Трябва да получаваме по-малко голове от корнери. Не ни помага, че ни липсват играчи като Бремер, Гати и Кабал. Когато пристигнах, продължих да използвам същия метод за отбрана в тези ситуации, който бе наложен и досега. На явно има над какво да работим и подобряваме. Хареса ми първото полувреме, когато направихме интересни неща. Рома промени схемата си на почивката и ни вкара от корнер. Мисля обаче, че завършихме мача силно и можехме да спечелим. Имайки предвид моментната форма на Рома и седемте им поредни победи, равенството също не е толкова лошо и ни дава увереност. На прав път сме", смята Тудор.

Душан Тадич се завърна в Нидерландия

Бившият плеймейкър на Аякс се присъедини към НЕК Ниймеген

Треньорът на ЦСКА 1948: В Европа няма лесен мач, физически са по-добре от нас

„Концентрацията и спокойствието ще са решаващи“, заяви Алвеша преди реванша със Спартак Търнава

Пирло няма да поеме Италия

Андреа Пирло няма да поеме националния отбор на Италия, въпреки че доскоро назначението му се смяташе за практически сигурно

Гвардиол преподписва със Сити до 2031г.

Защитникът Йошко Гуардиол е съгласен с нов договор с Манчестър Сити, според Фабрицио Романо

Веласкес: Уверени сме преди реванша, Левски има колектив

„Не трябва да се подвеждаме, че сме спечелили първия мач"

Няма почивка за националите от Байерн

Германските национали на Байерн Мюнхен, водени от капитана на националния отбор Йозуа Кимих, започнаха предсезонната подготовка с медицински прегледи заедно с други играчи, участвали на Световното първенство в Северна Америка това лято.