Удар по Манчестър Сити - Аканджи е аут за близо три месеца

Удар по Манчестър Сити - Аканджи е аут за близо три месеца

Защитникът на Манчестър Сити Мануел Аканджи е изправен пред отсъствие от терена за 10 седмици

Той е получил контузия в слабините, обяви днес мениджърът на тима Хосеп Гуардиола.

Швейцарският национал се подложи на преглед със скенер и разбра, че трябва да мине през операционната зала, след като беше заменен принудително на полувремето по време на мача с Реал (Мадрид) от Шампионската лига. Гуардиола заяви, че "очакванията са футболистът да бъде извън терена от 8 до 10 седмици".

Полузащитникът Джак Грийлиш също е под въпрос за съботния мач срещу Нюкасъл заради разтежение в слабините. Грийлиш изкара едва 30 минути срещу Белия балет, но Гуардиола се надява, че травмата не е сериозна.

"Ситуацията не е толкова сложна, колкото при Ману Аканджи, но все още не мога да кажа дали ще играе утре. Не мисля, че трябва да отпадне, но сутринта в събота отново ще го прегледаме", каза още испанският мениджър.

Снимка: БГНЕС

Пламен Андреев при представянето си в Расинг: Няма да допускам много голове

Расинг Сантандер представи официално Пламен Андреев днес

Уест Хем набеляза млад португалски халф

Уест Хем възнамерява да привлече халфа на Саутхямптън Матеуш Фернандеш, съобщава Sky Sports.

Щутгарт с ултиматум към Байерн

Ръководството на Щутгарту в лицето на изпълнителния директор Александър Верле е дало ултиматум на кандидата за подписа на Ник Волтемаде Байерн Мюнхен. 

Байер преговаря с напусналия  Манчестър Юнайтед Виктор Линдельоф

Байер Леверкузен преговаря със защитника Виктор Линдельоф за свободен трансфер, пише Sky Sports.

В Байер притеснени! Имали твърде много дупки за запълване

Вицешампионът на Германия Байер Леверкузен открива новия сезон в петък с гостуване на четвъртодивизионния Зоненхоф Гросаспах в мач от първия кръг на турнира за Купата на Германия, но в лагера на "аспирините" има притеснение заради твърдно многото дупки за запълване, оставени след напускането на редица основни играчи.

Исак: Приключих с Нюкасъл

Шведският нападател Александър Исак е категоричен, че кариерата му в Нюкасъл е приключила, дори ако обсъжданият му трансфер в Ливърпул не се осъществи, твърди изданието The Athletic.

ПСЖ подписа със защитник на Борнемут

Носителят на Шампионската лига Пари Сен Жермен обяви официално, че е подписал договор със защитника на Борнемут Иля Забарни.

Феновете на Ман Юнайтед стопират протеста си

Привържениците на Манчестър Юнайтед отложиха протеста, който бяха планирали за предстоящия първи домакински мач от новия сезон във Висшата лига срещу Арсенал в неделя.

ПСЖ обяви нов звезден трансфер

ПСЖ привлече Илия Забарнийот английския Борнемут.