Удар за Барселона - Гави напусна мача на Испания със сълзи на очи

Удар за Барселона - Гави напусна мача на Испания със сълзи на очи

Халфът със сериозна контузия на коляното

Испанският национал Гави получи контузия по време на двубоя срещу Грузия от европейските квалификации. Той бе заменен в 26-ата минута на двубоя от Сансие, но напусна терена със сълзи на очи, което означава, че вероятно контузията е доста тежка.

Тази новина ще се отрази най-много на Барселона и Шави, който може да остане без един от основните си футболисти за дълго време.

През този сезон 19-годишният футболист изигра 15 мача с фланелката на Барселона и отбеляза 2 попадения. Той има 5 гола от 26 мача за Испания.

 

Халф на Барселона аут за половин година

Полузащитникът на Барселона Рони Бардгжи няма да играе поне половин година, тъй като има скъсани кръстни връзки в коляното, съобщи испанската преса.

Рейнджърс привлече крило от ПСВ Айндховен

Шотландският футболен клуб Рейнджърс Глазгоу привлече крилото Куахиб Дриуеш от нидерландския ПСВ Айндховен с трансфер на стойност 6.5 милиона паунда, съобщава Sky Sports.

Ливърпул привлече защитник на Барселона

Ливърпул привлече официално защитника Роналд Араужо от Барселона с договор под наем до края на сезона, съобщават от английския футболен клуб.

Треньорът на Панатинайкос: Не съм доволен, но сме огромен клуб

След 1:1 миналата седмица в Атина, двата отбора ще си дадат среща утре от 20:30 часа на националния стадион „Васил Левски“.

ПСЖ с оферта към Барселона за Феран Торес

Преговорите между клубовете са в последния етап

Гьокереш заяви, че е в по-добра форма отпреди година, когато премина в Арсенал

Нападателят на Арсенал говори преди старта на сезона във Висшата лига