Удар за Байерн: Сезонът за Нойер приключи

Удар за Байерн: Сезонът за Нойер приключи

Вратарят счупи крак по време на ски и претърпя операция

Капитанът на Байерн Мюнхен Мануел Нойер съобщи в социалните мрежи, че няма да играе до края на сезона.

Вратарят е счупил крака си по време на ски ваканцията си и вече дори е претърпял операция.

"Здравейте, мога да кажа само, че годината можеше да завърши и по-добре за мен. Докато се опитвах да прочистя главата си с каране на ски, счупих пищяла на крака си. Операцията ми беше вчера. Големи благодарности на докторите! Но ме боли, когато знам, че сезонът за мен вече е приключил", написа Нойер.

36-годишният вратар за последно игра на световното първенство в Катар, където бе титуляр на вратата на Германия и в трите мача.

Бундестимът обаче отпадна още в предварителния етап, завършвайки на трето място в група "Е" след загуба от Япония, равенство с Испания и победа над Коста Рика.

Ключов директор напуска Ювентус

Ювентус ще се раздели с генералния си мениджър Дамиен Комоли, съобщава италианският журналист Джанлука ди Марцио в четвъртък

ОФИЦИАЛНО: Реал Мадрид обяви Жозе Моуриньо

Жозе Моуриньо е новият треньор на Реал Мадрид, обявиха официално от клуба преди минути

Реал Мадрид е пратил оферта към Бернардо Силва

Европейският гранд Реал Мадрид е задействал мащабна операция по привличането на португалската звезда Бернардо Силва и вече е изпратил официално предложение до футболиста, гръмна авторитетният италиански инсайдър Фабрицио Романо

Тедеско: От Болоня ме търсиха още преди 2 години

Новият треньор коментира назначението си

ПСЖ също се нареди на опашката за Олисе от Байерн

Парижкият клуб вярва, че може да убеди френския национал да се присъедини към тях

Мората е сигурен, че Ямал ще разкрие потенциала си на Мондиал 2026

"Въпросът не е къде е таванът му"