УЕФА наказа Порто, може да го извади от евротурнирите

УЕФА наказа Порто, може да го извади от евротурнирите

Вижте подробности

УЕФА е наложила наказание на Порто за неспазване на правилата за финансов феърплей на УЕФА в периода октомври 2023 г. – януари 2024 г. Сакнкията идва на фона отчета на клуба след първата половина от сезона, който показва печалба от 35 милиона евро.

„Драконите“ ще трябва да платят глоба на стойност 2 млн. евро, защото в противен случай ще бъдат изключени от турнирите под егидата на УЕФА, съобщи португалското издание „Record“.

Полицията спря меле между фенове на ПСЖ и Марсилия

Потенциален масов сблъсък между привърженици на Пари Сен Жермен и Олимпик Марсилия беше предотвратен в събота сутринта след светкавичната намеса на полицията на марсилската гара „Сен-Шарл“

Симеоне е доволен от завръщането на Алварес

Старши треньорът на Атлетико (Мадрид) Диего Симеоне изрази подкрепата си за нападателя Хулиан Алварес и се надява да отключи нова голова серия, след като в срещата за Купата на Испания срещу Барселона прекъсна двумесечната си голова суша

Ван Дайк: Във Висшата лига няма лесни победи

„Ливърпул бе длъжен да се поправи с победа срещу Съндърланд“, заяви капитанът

Роберто Мартинес: Роналдо може да играе още

Селекционерът на Португалия Роберто Мартинес вярва, че Кристиано Роналдо може да играе "още и още и още", ако иска

Ключов играч на Ювентус отпадна за Интер

Халфът на Ювентус Кефрен Тюрам отпадна от състава на „бианконерите“ за предстоящото дерби на Италия срещу Интер

ОФИЦИАЛНО: Игор Тудор ще оправя кашите в Тотнъм

Тотнъм потвърди официално, че Игор Тудор е новият временен мениджър на отбора