УЕФА прати на Ботев Пловдив рефери от Израел и Германия за Панатинайкос

УЕФА прати на Ботев Пловдив рефери от Израел и Германия за Панатинайкос

Първият мач е в Гърция, а седмица по-късно - на "Колежа"

УЕФА определи съдиите за двата мача между Ботев (Пловдив) и Панатинайкос от втория квалификационен кръг на Лига Европа. Първата среща в Атина ще бъде свирена от Давид Фуксман от Израел. Вторият мач в Пловдив е поверен на Даниел Шлагер от Германия.

Интересното е, че 34-годишният германски рефер е част от ранглистата на ФИФА от 2022 година и до момента има само пет срещи като водещ арбитър в евротурнирите. Той е по-млад от капитана на „канарчетата“ Ивелин Попов, който е на 36 години.

Първият мач между Ботев и Панатинайкос е на 25 юли от 21:00 часа, а реваншът в България - на 1 август същот от 21:00 часа.

Реал си усложни живота срещу Дортмунд в последните минути, но победи в голово шоу (ВИДЕО)

"Кралете" постигнаха успех с 3:2

Имат ли бъдеще в Реал Ендрик и Гарсия? Алонсо внесе яснота по въпроса

Той коментира ситуацията с двамата млади футболисти

Наполи може да "удари на камък" за Хуанлу Санчес от Севиля

Двата тима не могат да се разберат за цената на младия футболист

Официално: Кайл Уокър се завърна във Висшата лига

35-годишният Кайл Уокър подписа договор за 2 сезона с Бърнли

Кимих: Трагедията с Жота засегна и Байерн Мюнхен

Смъртта на футболиста на Португалия и Ливърпул Диого Жота засяга и Байерн Мюнхен, който има двама португалски играчи в състава си и в момента участва на Световното клубно първенство в САЩ

Челси започна преговори с Уест Хем за Кудус

Челси води преговори с Уест Хем за привличането на Мохамед Кудус, съобщава Фабрицио Романо

Манчестър Юнайтед подписа с парагваец

Диего Леон пристига от Серо Портеньо

Мойс Кийн може да се озове в Наполи

Според информации от Италия, Наполи обмисля оферта за нападателя на Фиорентина Мойс Кийн, докато самият футболист все още не е взел окончателно решение относно бъдещето си

Реал Мадрид готов да даде по 1 милион евро на всеки играч при триумф на Световното клубно

Президентът на Реал Мадрид – Флорентино Перес, ще „развърже кесията”, ако тимът му спечели Световното клубно първенство