Уест Хем оглави Висшата лига (ВИДЕО)

"Чуковете" ликуват в Брайтън

Уест Хям е новият лидер във Висшата лига, след като удари с 3:1 като гост Брайтън с 3:1 в късния съботен мач. Привлеченият от Саутхямптън през лятото Джеймс Уорд-Праус откри резултата за Уест Хям в 19-ата минута след асистенция на Михаил Антонио. Тимът на Дейвид Мойс предприе интересна тактика и остави изцяло инициативата на "чайките". До почивката гостите от Лондон бяха направили едва 31 подавания, но това се оказа печеливш ход.

Джарод Боуен покачи на 2:0 в 58-ата минута, а Антонио направи преднината на тима от Лондон класическа пет минути по-късно. Тимът на Франческо Де Дзерби успя да стигне само до почетно попадение на Паскал Грос десет минута преди края на редовното време на мача. За Брайтън поражението бе първо през кампанията след два успеха.

В същото време носителят на трофея в Лигата на конференциите записа втора впечатляваща победа след 3:1 над Челси преди седмица. "Чуковете" имат 7 точки, но и по-добра голова разлика, изпреварвайки Тотнъм и Арсенал.

Той няма да бъде следващият треньор на тима

Аталанта загря за финала на Лига Европа с лесен успех в Серия А (ВИДЕО)

Бергамаските надвиха с 2:0 Лече като гости

Клинсман: Германия е сред фаворитите на Евро 2024

Бившият селекционер на германците е на мнение, че родината му може да спечели големия форум

Маинц оцеля, Бохум ще играе плейоф (ВИДЕО)