Унай Емери доволен от раздаването на Рашфорд

Унай Емери доволен от раздаването на Рашфорд

Мениджърът на Астън Вила Унай Емери заяви, че новото попълнение на тима Маркъс Рашфорд тренира отлично

Думите му получиха широк отзвук в Англия, след като наставникът на Манчестър Юнайтед - Рубен Аморим, неколкократно сподели, че Рашфорд не тренира добре и това е една от причините да го оставя извън състава на "червените дяволи". 

„Рашфорд тренира отлично, има огромен потенциал за използване. Не искам да знам причината, поради която той напуска Манчестър Юнайтед и много се радвам да се опитам да го използвам. Ще му помогна да възстанови представянето си", каза Емери.

Капитанът на Борусия (Мьонхенгладбах) отново е контузен

Тим Клайндинст има общо 6 минути в 3 от последните пет 5 на "жребчетата"

Мареска за Палмър: В момента той не може да играе два мача в рамките на 3 дни

„Затова целият фокус е върху Кардиф“, каза мениджърът на Челси

Манчестър Юнайтед реши за Коби Мейну

Халфът няма да бъде продаван през зимата

Конте: Трябва ни повече увереност

Наставникът на италианския шампион Наполи - Антонио Конте, изрази разочарование след поражението с 0:1 от Удинезе

Джон Тери шокира с признание за финала на ШЛ през 2008

Джон Тери призна, че е мислил за самоубийство след пропуснатата дузпа във финала на Шампионската лига през 2008-а година.

Ливърпул започна преговори за заместник на Салах

"Червените" искат Антоан Семеньо от Борнемут

Тер Стеген сам решава бъдещето си в Барселона

Това разкри Ханзи Флик

Белгиец подписва нов договор с Милан

"Росонерите" се разбраха с Алексис Салемакерс

Борусия Дортмунд подкрепи Джоб Белингам след червения картон

Полузащитникът на Борусия Дортмунд Джоб Белингам се радва на подкрепата на клуба след червения си картон, получен при равенството 1:1 срещу Фрайбург в среща от Бундеслигата в неделя