Упамекано иска да остане в Мюнхен

Упамекано иска да остане в Мюнхен

„Не обмислям раздяла с Байерн“, отсече защитникът

Защитникът на Байерн (Мюнхен) Дайот Упамекано отговори на въпрос за евентуално напускане на германския шампион, опровергавайки слуховете за раздяла с "червените".

"Не обмислям този вариант. Имам договор до 2026 година, чувствам се добре в отбора. Искам да продължа да играя за Байерн", заяви 25-годишният френски национал, цитиран от германските медии.

Бранителят е при баварците от лятото на 2021 година, а преди това носеше екипа на РБ Лайпциг, както и на австрийския Залцбург.

През настоящата кампания Дайо Упамекано беше на терена в 26 мача, в които отбеляза 1 гол.

Байерн се намира на второ място в класирането в шампионата на Германия, на десет точки след лидера Байер Леверкузен.

Реал Мадрид задържа Браим Диас с нов договор

Реал Мадрид е постигнал споразумение с мароканския национал Браим Диас за нов дългосрочен договор

Шерки: Мога да спечеля „Златната топка“ в Манчестър Сити

Раян Шерки заяви, че е избрал да подпише с Манчестър Сити, тъй като вярва, че може да спечели "Златната топка"

Уатару Ендо се обясни в любов на Ливърпул

Ливърпул е невероятен клуб със специални фенове, заяви халфът

Джеко се завръща в Серия А

Ръководството на Фиорентина е изпреварило конкуренцията на друг италиански тим - Болоня, за да постигне устна договорка с бившата звезда на Интер и Рома Един Джеко

Българка ръководи мача на откриването на Евро 2025 за девойки

Кристина Георгиева получи престижния наряд от УЕФА

Флориан Виртц подписва с Ливърпул този четвъртък

Флориан Виртц ще се завърне от почивка в сряда и още в четвъртък най-вероятно ще пристигне в Ливърпул

Манчестър Юнайтед хареса вратаря на Аталанта за заместник на Онана

Марко Карнезеки влиза в плановете на „червените дяволи“

Алонсо към футболистите: Който не се раздава, няма да играе в Реал

"Имената нямат значение", предупреди новият наставник на гранда от Мадрид

Основен защитник се върна в строя на Ювентус

Игор Тудор взе решение Бремер да пътува със съотборниците си за Световното клубно първенство