Усман Дембеле се завръща в игра

Усман Дембеле се завръща в игра

Нападателят ще попадне в групата на ПСЖ за мача с Байер Леверкузен

Усман Дембеле е готов да се завърне в състава на Пари Сен Жермен, след като беше включен в групата на защитаващия трофея си френски тим за гостуването на Байер Леверкузен в Шампионската лига във вторник.

Носителят на "Златната топка“, който получи контузия на подколянното сухожилие на 5 септември, ще бъде в групата от 21 души, заедно с централния защитник Маркиньос, който се завърна от контузия на бедрото след почти четириседмично лечение.

Нападателят Дембеле все още не е играл в Шампионската лига този сезон.

ПСЖ е трети в лигата с 36 отбора, след като спечели първите си два мача.

Парижани са фаворити в двубоя, според букмейкърта 8888.bg. Шансовете на отбора за победа за 59.2%. Тези на Леверкузен - 19.2%, докато възможността за равенство - 21.7%. 

Барселона планира продажба на краен бранител

На “Камп ноу” търсят свежи парични средства през лятото

Уест Хем бута при изпадащите Груев и Нотингам

Тази година е толкова оспорвана във всички позиции, призна Санто

УЕФА е преминала прага от 5 милиарда евро приходи

Eвропейската футболна асоциация (УЕФА) официално премина прага от 5 милиарда евро приходи, благодарение на разширяването на най-престижните си клубни турнири с нов формат на груповата фаза и новите, изключително доходоносни договори за телевизионни права за периода 2024–2027 година, съобщи телевизия Bloomberg.

Яви се канидат за подписа на Петър Гайдаров

Клубът от Втора Бундеслига Карлсруе се интересува от младия български специалист Петър Гайдаров, който стана известен с успешната си работа в школата на Байерн (Мюнхен), но по-рано днес се раздели с баварците.

Българин напуска Байерн Мюнхен

След пет години, прекарани в академията на Байерн Мюнхен, треньорът на отбора до 19 години Петър Гайдаров ще напусне клуба, за да се посвети на ново предизвикателство в професионалния футбол, пише "Тема Спорт".

Прогноза: Гол до почивката в Нотингам

Английско дерби в Лига Европа