УЖАС! Бивш играч на Динамо (Киев) загина във войната

УЖАС! Бивш играч на Динамо (Киев) загина във войната

Ракета удари бункер край Бахмут и уби Сергей Баланчук

В резултат на ракетна атака на бункер край Бахмут в района на Донбас загина бившият футболист на Динамо Киев Сергей Баланчук.

Той е юноша на Динамо Киев, минал през всички формации на тима, а през 1992 година дебютира за втория състав на украинския гранд, година по-късно вече е част от първия отбор.

След това осъществява трансфер в Макаби Хайфа, където играе три сезона и печели купата на Израел. През 1999 година се завръща в Динамо Киев, когато отборът е воден от Валерий Лобановски, но не успява да пробие. Изиграва 100 мача за Ворскла Полтава, а след това е част от тима на Металист Харков.

Баланчук има и два мача за младежкия национален отбор на Украйна. След футболното си пенсиониране придобива магистърска степен по право и работи професионално. След руската агресия срещу Украйна заминава да се бие в Донбас.

Флориан Виртц подписва с Ливърпул този четвъртък

Флориан Виртц ще се завърне от почивка в сряда и още в четвъртък най-вероятно ще пристигне в Ливърпул

Манчестър Юнайтед хареса вратаря на Аталанта за заместник на Онана

Марко Карнезеки влиза в плановете на „червените дяволи“

Алонсо към футболистите: Който не се раздава, няма да играе в Реал

"Имената нямат значение", предупреди новият наставник на гранда от Мадрид

Основен защитник се върна в строя на Ювентус

Игор Тудор взе решение Бремер да пътува със съотборниците си за Световното клубно първенство

Манчестър Юнайтед няма да се разделя със Зиркзее

Расмус Хойлунд обаче ще бъде продаден

Енцо Мареска потвърди, че Челси търси нападатели

Гитънс остава основен приоритет за Челси

Заглавията на Острова: Арсенал се отказва от Гьокереш?

Реал Мадрид отново иска ключов играч на Ливърпул

Манчестър Юнайтед преговаря за Юго Екитике

Английският Манчестър Юнайтед е започнал преговори с представители на нападателя на Айнтрахт Франкфурт Юго Екитике, като Ливърпул и Челси също са в надпреварата за подписа на футболиста.

 Гарначо май не иска да си тръгва от Ман Юнайтед

Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Алехандро Гарначо е взел решение относно бъдещето си на фона на интереса от страна на Байер Леверкузен.