УЖАСНО! Внезапно почина собственикът на Милуол

УЖАСНО! Внезапно почина собственикът на Милуол

Вижте подробности

Собственикът на Милуол Джон Берилсън е загинал при инцидент, съобщават медиите на Острова.  

Кончината на милионера идва след "нелеп и трагичен инцидент", но не се уточнява какво е предизвикало смъртта му.

Берилсън се появи в клуба от Лондон през 2006-а и стабилизира състоянието му. "С голяма тъга съобщаваме, Джон Берилсън, собственикът на клуба, почина. Всички в клуба са със съпругата му Ейми и трите му деца, както и останалата част от семейството му.

Внезапната смърт на Джон ще остави въздействие върху всички, които са имали късмета да го познават. Той беше страхотен човек, невероятно отдаден на семейството си и човек с голяма щедрост, топлота и доброта. Имаше пълноценен живот, пълен с цветове и радост", се казва в прессъобщението на Милуол.

Подмладената Италия удари Гърция в контрола (ВИДЕО)

Франческо Пио Еспозито отбеляза гола за “адзурите”

Дембеле казал на Мбапе да помага повече в защита

Усман Дембеле е помолил своя съотборник във френския национален отбор Килиан Мбапе да бъде много по-активен в защита

Перес печели убедително изборите в Реал Мадрид, според екзитполовете

Вече започнаха да излизат първите данни за преброяването на вота за президент на Реал Мадрид

Деклан Райс ще бъде вицекапитан за Англия

Решението е на селекционера Томас Тухел

Ван Перси напуска Фейенорд

Робин ван Перси напуска треньорския пост в нидерландския Фейенорд само след един пълен сезон начело и въпреки че клубът завърши втори в класирането, съобщиха местни медии, цитирани от агенция Reuters

Георги Миланов се раздели с Динамо Букурещ

Българският полузащитник Георги Миланов публикува в социалните мрежи своето сбогуване с феновете на Динамо Букурещ