В Англия: Димитър Бербатов резерва срещу Челси

В Англия: Димитър Бербатов резерва срещу Челси

Нападателят на Манчестър Юнайтед Димитър Бербатов ще бъде резерва за дербито с Челси във Висшата лига според „Евроспорт”. Медията допълва, че сър Алекс Фъргюсън ще заложи в атака на Уейн Рууни и Хавиер Ернандес. Goal.com също е пратил българина на пейката за сметка на Чичарито и Рууни.

Нападателят на Манчестър Юнайтед Димитър Бербатов ще бъде резерва за дербито с Челси във Висшата лига според „Евроспорт”. Медията допълва, че сър Алекс Фъргюсън ще заложи в атака на Уейн Рууни и Хавиер Ернандес. Goal.com също е пратил българина на пейката за сметка на Чичарито и Рууни. 

 

Шотландският специалист по всяка вероятност ще заложи на схемата 4-4-2, а включването на Бербо в игра ще стане само ако резултатът за Юнайтед е негативен или някои от титулярите се контузи.

 

В същото време наставникът на Челси ще рискува максимално тази вечер и ще излезе с трима офанзивни играчи - Дидие Дрогба, Флоран Малуда и Фернандо Торес.

 

Както е известно, във временното класиране Манчестър има три точки аванс пред сините от Лондон и от този мач зависи кой ще бъде новият шампион на Англия.

 

Вероятните състави според „Евроспорт”:

 

Манчестър Юнайтед: Едвин Ван дер Сар, Фабио, Рио Фърдинанд, Неманя Видич, Патрис Евра, Луиш Нани, Пол Скоулс, Андерсон, Джи-Сунг Парк, Уейн Рууни, Хавиер Ернандес.

 

Челси: Петър Чех, Бранимир Иванович, Давид Луис, Джон Тери, Ашли Коул, Джон-Оби Микел, Майкъл Есиен, Франк Лампард, Дидие Дрогба, Флоран Малуда, Фернандо Торес.

ПСЖ подписа със защитник на Борнемут

Носителят на Шампионската лига Пари Сен Жермен обяви официално, че е подписал договор със защитника на Борнемут Иля Забарни.

Феновете на Ман Юнайтед стопират протеста си

Привържениците на Манчестър Юнайтед отложиха протеста, който бяха планирали за предстоящия първи домакински мач от новия сезон във Висшата лига срещу Арсенал в неделя.

ПСЖ обяви нов звезден трансфер

ПСЖ привлече Илия Забарнийот английския Борнемут.

Вратарят на Манчестър Юнайтед поднови тренировки

Вратарят на Манчестър Юнайтед Андре Онана се завърна на тренировки след контузия в подколянното сухожилие, съобщава Manchester Evening News.

Челси започна активни преговори за Алехандро Гарначо

Ръководството на Челси започна активни преговори с Манчестър Юнайтед за привличането на аржентинския национал Алехандро Гарначо, съобщи журналистът Фабрицио Романо.

Джаксън е дал “зелена светлина” на Нюкасъл

Нападателят има желанието да премине при “свраките”

Хари Магуайър с оптимистични мисли за новия сезон

“Искаме да сме успешни”, заяви защитник на Манчестър Юнайтед

Напрежение в ПСЖ, Донарума изваден от състава

Луис Енрике няма да ползва вратаря за Суперкупата на Европа

Титла? Юнайтед с по-голям шанс да изпадне

Ливърпул е големият фаворит