В Англия: Наказват Компани

В Англия: Наказват Компани

Футболната асоциация на Англия обвини треньора на Бърнли в непристойно поведение

Мениджърът на Бърнли Венсан Компани беше обвинен от Футболната асоциация на Англия в непристойно поведение.

Белгиецът бе изгонен от главния съдия Дарън Ингланд при равенството 2:2 в събота с Челси. Бившият централен защитник на Манчестър Сити бе много недоволен от решението на Ингланд да отсъди дузпа в полза на домакините от Челси в 40-ата минута, като освен това изгони от игра и защитника Лоренц Асиньон.

С човек по-малко и с гол изоставане, както и без мениджъра си, Бърнли изненадващо успя да се добере до точката на "Стамфорд Бридж" през второто полувреме.

"Ще продължа да казвам това, което мисля. Не се срамувам, а и вече казах на рефера какво мисля за него. Съдийството този сезон не е никак на добро ниво. Няма никакъв проблем да ме глобяват, просто искам да бъдат решени тези проблеми", каза след срещата Компани.

"Езикът и поведението на мениджъра около 40-ата минута са били некоректни и оскърбителни към официално лице на мача, като са поставили под съмнение неговата почтеност", се казва в изявлението на ФА.

Компани има срок до петък, за да отговори на обвинението.

ОФИЦИАЛНО: Рюдигер отнесе много тежко наказание заради своеволията си

Той бе наказан за цели шест мача

НА ЖИВО: Барселона – Интер (СЪСТАВИ)

Гледайте и следете тук полуфинала в Шампионска лига

Тежък удар за Атлетик Билбао: Голмайсторът на отбора е аут за мача с Юнайтед

Сансет има мускулна травма

Бивш треньор на Реал (Мадрид) може да поеме националния отбор на Катар

Хулен Лопетеги е фаворит за поста

Филип Лам си спомни за мачовете срещу Меси и Кристиано

"Подготовката за Роналдо изискваше също толкова много работа, но от различна специфика"

Вече е сигурно: Влахович се разделя с Ювентус през лятото

Нападателят не успя да се разбере с клуба за нов договор

В Испания: Родриго напуска Реал при треньорска рокада

Винисиус и Килиан Мбапе са водещите нападатели на "белите" в момента

Кирил Десподов поднови тренировки

Българският национал направи днес първа тренировка на терен след почти месец

Четирима напускат Волфсбург в края на сезона

Бившият германски национал Кевин Беренс ще напусне тима на Волфсбург в края на сезона, съобщиха от клуба от Бундеслигата.