В Испания: Дейвид Мойс поема Реал Сосиедад утре

В Испания: Дейвид Мойс поема Реал Сосиедад утре

Очаква се шотландецът да подпише договор до лятото на 2017 година

Бившият мениджър на Манчестър Юнайтед Дейвид Мойс ще поеме треньорския пост на Реал Сосиедад след днешния мач на отбора срещу Атлетико (Мадрид) от 11-ия кръг на първенството на Испания, съобщава AS.

Според информацията 51-годишният шотландец ще стане най-скъпо платения треньор в историята на Реал Сосиедад със заплата от около 2 милиона евро. Очаква се Мойс да подпише договор до лятото на 2017 година.

Изданието съобщава още, че Дейвид Мойс е поканил за свой асистент Фил Невил. Той обаче е отклонил офертата заради ангажименти към медиите на Острова.

Така помощник на Дейвид Мойс в Реал Сосиедад ще бъде Гари Макалистър. Отборът на Реал Сосиедад остана без треньор, след като Хагоба Арасате бе уволнен заради слабите резултати на тима. Под негово ръководство Реал Сосиедад спечели само 1 мач в първенството на Испания от началото на сезона от 10 мача.

Реал Мадрид официално отрече, че ще взима Енцо Фернандес

От Реал Мадрид публикуваха официално изявление, отричащо всякакви контакти с халфа на Челси Енцо Фернандес

Раздялата на Милан с Леао още не е коментирана в клуба

Директорите на италианския Милан са се срещнали с представителите на Рафаел Леао и са изложили план за потенциална раздяла с португалеца за сума в рамките на 60-70 милиона евро, като това би могло да бъде и под формата на наем със задължение за закупуване на футболиста от Тотнъм или Манчестър Юнайтед, съобщава Sky Sport Italia

Роналдо възкреси Португалия за обрат срещу Хърватия (ВИДЕО)

ВАР отмени гол на “ватрените” в 15-ата минута на добавеното време

Испания мина с класика през Австрия за 1/8-финал (ВИДЕО)

“Ла Фурия Роха” с първа победа от 16 години насам в елиминации на Мондиал

Нотингам се раздели с треньора си

Нотингам Форест официално обяви раздялата с Витор Перейра, който е бил информиран в много необичайно време за това, че е освободен.

Барселона покри изискванията за финансовия феърплей

Барселона отново покрива правилото 1:1 на финансовия феърплей в Ла Лига, съобщава "Mundo Deportivo"