В Турция: Георги Минчев с дебютен гол за новия си тим

В Турция: Георги Минчев с дебютен гол за новия си тим

Българският национал се разписа при разгромен успех

Българският национал Георги Минчев вкара първия си гол с екипа на Маниса ФК, където премина през зимата. Минчев влезе като смяна в 66-ата минута вместо Дани Рамирес и вкара петото попадение за своя тим в 71-ата минута при убедителната победа с 6:0 над Малатияспор във второто ниво на турския футбол.

Домакините от Малатия се намират в трудна ситуация и са в реален фалит, така че доиграват първенството с юношите си. Подобна ситуация е възможност за всеки техен противник да прибави три точки и да оправи головата си разлика – нещо, което направи и ФК Маниса.

Малко странно, но младоците от Малатия вкараха гол в 10-ата минута, който обаче беше отменен от съдиите. До почивката резултатът беше 0:2, а испанският полузащитник Дани Рамирес направи 0:4 в рамките на 6 минути преди да изтече един час игра. След това 32-годишният плеймейкър отстъпи мястото си на Георги Минчев. Българският нападател направи 0:5 в 71-ата минута с глава от близо, засичайки центриране от Омер Гюрбулак. 7 минути по-късно падна и последното попадение в мача.

Георги Минчев има общо 22 мача и 7 гола в турската Първа лига (второ ниво на футбола в страната), като за отбора от есенния дял Юмраниеспор има 18 мача и 6 точни попадения.

Комо отнесе Лацио с класика на "Олимпико"(ВИДЕО)

Лацио допусна позорна загуба с 0:3 в домакинството си срещу Комо от 21-ия кръг на Серия А

Кристиано Роналдо осъди Ювентус за близо 10 милиона евро

Кристиано Роналдо спечели дело срещу Ювентус, който е заставен от Съд в Торино да изплати на португалеца 9.7 милиона евро, съобщава вестник " La Gazzetta dello Sport"

Артета: Знаем как да играем срещу Интер

Мениджърът на Арсенал - Микел Артета, сподели очакванията си за гостуването срещу Интер от основната фаза в Шампионската лига.

Гуардиола: Трябва да се адаптираме към студа

Халфът на Манчестър Сити Фил Фоудън ще може да играе срещу норвежкия отбор Бодьо/Глимт в Шампионската лига, въпреки че има фрактура на ръката, заяви мениджърът на “гражданите” Пеп Гуардиола

Кремонезе и Верона "спукаха топката" с 0:0 (ВИДЕО)

Кремонезе и Верона завършиха 0:0 в среща от 21-ия кръг на Серия А

Арбелоа: Освиркванията срещу Вини отслабват Реал Мадрид

Старши треньорът на Реал Мадрид - Алваро Арбелоа, защити Винисиус, след като бразилецът бе освиркан от "Сантиаго Бернабеу" при победата над Леванте в Ла Лига