Валентин Илиев горд от ЦСКА 1948 (ВИДЕО)

Валентин Илиев горд от ЦСКА 1948 (ВИДЕО)

Изправяме се, обяви наставникът

Старши треньорът на ЦСКА 1948 Валентин Илиев даде да се разбере, че се гордее от представянето на неговия отбор, въпреки болезненото отпадане от Пафос с 0:4 след продължения.

"Мога само да се гордея с тези момчета, с всеки в тази съблекалня. Този млад отбор достигна до мачове, до които никой не е мислил, че ще достигне. Заслужаваха победата. Боли ме за тях. Играхме над 50 минути с човек по-малко. Не ни достигнаха 20 секунди. Убеден съм, че ни чакат добри времена", започна Илиев пред Диема.

"Мисля, че играчите завършиха мача с достойнство. Отборът няма от какво да се срамува. Аз винаги им казвам, че това са поредните изпитания за нас. Няма място да навеждаме глава. Няма да се отчаям и да търся оправдания. Възстановяваме се бързо и си следваме нещата по план".

"Не искам да изпадам в подробности и да коментирам съдиите. Предпочитам да се фокусирам върху спортно-техническите неща. Ако трябва да кажа с едно изречение: Така се прави".

"Изправяме се. Това за нас е изключителен опит. Сблъскваме се с отбори, които имат добри изпълнители и страхотни бюджети. Ние можем само да спечелим от този мач", каза още Илиев.

Треньорът на Карабах: Всички играчи на ЦСКА показаха качество

Старши треньорът на Карабах Гурбан Гурбанов коментира отпадането на своя тим от Лига Европа след поражението от ЦСКА след изпълнение на дузпи.

ОБЗОР: Панатинайкос с равенство в Лигата на конференциите, чака ЦСКА 1948

Вижте всички резултати

Панатинайкос е следващият съперник на ЦСКА 1948 (ВИДЕО)

Панатинайкос ще бъде следващият съперник на ЦСКА 1948, след като гръцкият гранд преодоля с доста усилия унгарския Пакши във втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите.

Краев: Парирахме щурма на Лудогорец и ги елиминирахме (ВИДЕО)

Българският халф на Апоел Андриан Краев говори след отстраняването на Лудогорец

ОБЗОР: Макаби пак би и уреди среща с ЦСКА в Лига Европа (ВИДЕО)

Вижте всички резултати

Томас Райс: Трудно е да приема отпадането на Лудогорец от Европа

„Изиграхме две различни полувремена.“