Ван Бомел поласкан от интереса на ПСВ Айндховен

Ван Бомел поласкан от интереса на ПСВ Айндховен

Халфът на Байерн (Мюнхен) Марк Ван Бомел заяви, че е поласкан от интереса на бившия си клуб ПСВ Айндховен.

Халфът на Байерн (Мюнхен) Марк Ван Бомел заяви, че е поласкан от интереса на бившия си клуб ПСВ Айндховен.


"Радвам се да чуя, че ПСВ ме иска обратно. Играх там 6 години и оставих много приятели. Приятно ми е да чуя, че ме смятат за играч, който може да им помогне", заяви Ван Бомел.

"Следващият месец ще говоря с ръководството на Байерн и тогава ще стане ясно бъдещето ми. ПСВ е страхотен клуб. Най-великият в Холандия според мен. На първо място обаче сега е настоящият ми клуб и след това са всички останали", добави холандецът.

Полицията арестува президента на Фенербахче

Вижте причината

Аморим: Бруно Фернандеш е абсолютно незаменим в Манчестър Юнайтед

Плеймейкърът и капитан Бруно Фернандеш е абсолютно незаменим в Манчестър Юнайтед, но неговото отсъствие заради контузия дава шанс на други футболисти да покажат израстване.

Синът на Анчелоти поема закъсал клуб в Серия А?

Според La Gazzetta dello Sport, Алберто Джилардино е близо до уволнение в Пиза и на негово място може да застане Давиде Анчелоти, син на Карло Анчелоти.

Въпросителни около защитник на Кристъл Палас

Мениджърът Оливер Глазнер не е сигурен кога защитникът Крис Ричардс ще се завърне в игра за английския футболен клуб Кристъл Палас, пише АП.

Томас Мюлер: На  Вирц  щеше да му е по-лесно да стартира в Байерн

Германският национал Флориан Вирц вероятно би имал по-лесно начало в Байерн Мюнхен, отколкото в Ливърпул, смята легендата на Байерн Томас Мюлер.

Арне Слот каза какво пречи на Ливърпул за топ 4

Ливърпул няма как да попадне в челната четворка на английското първенство по футбол, без да подобри играта си на статични положения, заяви мениджърът на отбора Арне Слот.