"Васил Левски" отваря врати в 18:00 за Лудогорец - Копенхаген

"Васил Левски" отваря врати в 18:00 за Лудогорец - Копенхаген

Датският шампион пристига у нас в сряда по обяд

Лудогорец съобщи на всички фенове, които ще гледат на живо мача от 1/16 финалите на Лига Европа срещу датския Копенхаген в четвъртък  (16 февруари), че същия ден стадион „Васил Левски“ отваря врати в 18:00 ч. Клубът призовава привържениците да дойдат на стадиона по-рано, за да се избегне струпване по пропускателните пунктове и входовете.

В четвъртък касите на „Васил Левски“ (на улица „Гурко“ и на улица „Граф Игнатиев“) ще работят до началото на мача - 20,00 ч. Лудогорец напомня, че билети се продават в мрежата на Ивентим и на всички бензиностанции OMV в България. Клубът призовава феновете да се възползват от предварителната продажба на билети, за да си гарантират безпрепятствено влизане на стадиона до началото на мача.

Лудогорец напомня, че на Националния стадион няма да бъдат допускани фенове в нетрезво състояние, с опасни предмети, пиротехнически средства, запалки, както и с бутилки. Расистките скандирания, както и използването на лазери от трибуните по време на мача, са абсолютно забранени. Всички привърженици подлежат на щателна проверка по входовете, като забранените предмети ще бъдат изземвани.

Лудогорец съобщава, че фенове под 14 години могат да присъстват на мача само с придружител и след попълнена декларация. Такива ще бъдат оставени на касите на „Васил Левски“, както и на пунктовете за продажба на фен артикули.

Копенхаген пристига в България в сряда (15 февруари) по обяд. Пресконференцията на датския отбор започва същия ден в 18,00 ч., а официалната тренировка в 18,30 ч.

Пресконференцията на Лудогорец в зала „Родина“ на „Васил Левски“ е с начален час 19,00 ч. и в нея участие ще вземат Георги Дерменджиев и Владислав Стоянов.

Официалната тренировка на Лудогорец ще се проведе на Националния стадион в 19,30 ч. на 15 февруари.

Полицията в София е осигурила сборен пункт за феновете на Копенхаген в деня на мача – в 17,00 ч. пред катедрален храм паметник „Александър Невски“.

Ръководствата на НСБ и Лудогорец вземат мерки стадионът да бъде почистен от сняг. В деня на мача се очаква затопляне и положителни температури.

Вратарят на Гримзби бил фен на Манчестър Юнайтед

Вратарят на Гримзби Таун Кристи Пим заяви, че все още "не е осъзнал" случилото се, след като отборът му елиминира Манчестър Юнайтед в турнира за Купата на лигата в Англия, печелейки епичен сблъсък след дузпи с 12:11.

Аморим се извини на феновете на Манчестър Юнайтед

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Рубен Аморим се извини на феновете на "червените дяволи", след като воденият от него отбор беше отстранен от турнира за Купата на лигата в Англия от четвъртодивизионния Гримзби Таун след 2:2 в редовното време и 12:11 при изпълнението на дузпи.

Днес теглят жребия за груповата фаза на Шампионската лига

Вече станаха ясни всички участници в груповата фаза на Шампионската лига. 36 отбора очакват да научат съдбата си за основната фаза на жребия, който ще се проведе в Монако и започва в 19:00 часа българско време.

Феновете на Ман Юнайтед искат главата на Аморим

Рубен Аморим да бъде уволнен веднага призоваха хиляди в социалните мрежи.

ОБЗОР: Гримзби унижи Манчестър Юнайтед и продължи за Купата след драма с 26 дузпи!(ВИДЕО)

Исторически срам за „червените дяволи“, вижте всички резултати

Четири клуба се класираха за основната фаза на Шампионската лига, Моуриньо е аут (ВИДЕО)

Вижте кои са те

Селта и Бетис с равенство в „Ла Лига“(ВИДЕО)

Мачът завърши наравно 1:1

Байерн се озори срещу слабаци за Купата, Хари Кейн бе едновременно герой и антигерой

Баварците спечелиха с 3:2 срещу Веен

Ювентус е на път да завърши трансфера на Коло Муани

Тази сделка се проточи доста дълго време