Венгер маха Аршавин, Чамак и Скилачи през януари

Венгер маха Аршавин, Чамак и Скилачи през януари

Алмуния и Маноне също ще бъдат поставени в трансферната листа

Мениджърът на Арсенал – Арсен Венгер, готви сериозна разпродажба на играчи през зимния трансферен прозорец, съобщава „Дейли Мейл”.

Според информациите, търпението на французина се е изчерпало към Андрей Аршавин, Маруан Чамак, Себастиен Скилачи, Мануел Алмуния и Вито Маноне и те ще бъдат поставени в трансферната листа през януари.

Венгер е готов да продаде и Томаш Росицки, но това е краен вариант, тъй като евентуална продажба на чеха ще скъси прекалено много скамейката на „артилеристите”.

Компани: Искаме да ни наричат най-добрия отбор в Европа през следващия сезон

„Ще седя някъде на стадиона, не много далеч от моя отбор", каза треньорът на Байерн

Официално: Фенербахче остана без треньор

Доменико Тедесков вече не е наставник на турския гранд

Лука Модрич претърпя операция

Полузащитникът на Милан и хърватския национален отбор Лука Модрич претърпя успешна операция след фрактура на лявата си скула, съобщи Хърватската футболна федерация, седмици преди 40-годишният халф на Милан да участва в петото си Световно първенство.

Манчестър Юнайтед си гарантира участието в Шампионска лига (ВИДЕО)

“Червените дяволи” победиха Брентфорд в слаб мач на Игор Тиаго

Словакия остана без селекционер

Калцона напусна заради несъгласие с новия договор

Прогноза: Гол/гол в Париж

ПСЖ приема Байерн във финал преди финала