Верона остана без победа в Серия А (ВИДЕО)

Верона остана без победа в Серия А (ВИДЕО)

Сасуоло спечели с 1:0 като гост

Сасуоло победи като гост Верона с 1:0 в мач от VI кръг на италианската футболна Серия А.

За Сасуоло това е 3-и успех за сезона, като тимът има и 3 загуби. Отборът постигна втора поредна шампионатна победа. Тимът заема 8-ото място.

Верона не успя да постигна победа в първенството и от шестия си опит за сезона. Тимът има вече 3 загуби, както и 3 равенства. Преди останалите мачове от кръга тимът е на 17-ата позиция.

Гостите стигнаха до пълния комплект точки с гол на Андреа Пинамонти. Той пропусна дузпа в 71-ата минута, но успя да довкара отразената от вратаря Лоренцо Монтипо и така Сасуоло надви Верона.

Италианско дерби за Джон Стоунс

Интер се включи в битката за подписа на английския национал Джон Стоунс, който е свободен агент след раздялата си с Манчестър Сити

Байерн Мюнхен и Лаймер се разбраха за новия договор

Австрийският защитник Конрад Лаймер ще продължи договора си с Байерн Мюнхен, след като продължителните преговори стигнаха до финал, съобщава телевизионният оператор Sky Germany

Милан е все по-близо до Гонсало Рамош

Милан е много близо до привличането на португалеца Гонсало Рамош от европейския шампион Пари Сен Жермен, пише вестник "Гадзета дело Спорт"

ОФИЦИАЛНО: Милан назначи нов директор

Милан официално назначи Масимо Калвели за нов главен изпълнителен директор на клуба, като промените в ръководството на „росонерите“ продължават с пълна сила след разочароващия сезон

Нюкасъл отхвърли 64 милиона от Арсенал за Гимараеш

Нюкасъл отхвърли офертата на Арсенал за халфа Бруно Гимараеш, съобщава Globo. Лондонският клуб е предложил 55 милиона паунда (приблизително 64 милиона евро) за 28-годишния бразилец

Моуриньо: Винисиус ще научи много от мен

Старши треньорът на Реал Мадрид Жозе Моуриньо е убеден, че може да помогне на звездата на Реал Мадрид и Бразилия Винисиус Жуниор да вдигне още повече нивото си.