Винисиус пак блести, Реал отнесе Селта с 4:0 (ВИДЕО)

Авансът на "белия балет" на върха отново е солиден

Реал Мадрид постигна лесна победа с 4:0 срещу Селта Виго в мач от 28-ия кръг на Ла Лига. Винисиус откри резултата за домакините през първата част, а два автогола през втората част и попадение на Арда Гюлер оформиха крайния резултат.

С успеха "кралският клуб" вече е с 69 точки и е със седем пред втория Жирона, докато Селта продължава да е опасно близо до зоната на изпадащите с 24 пункта.

В 21-ата минута логичното се случи и Реал поведе в резултата. Винисиус продължи с добрата си форма, след като реализира поредното си попадение от началото на сезона.

В 80-ата минута правещият страхотен двубой Гуаита прати топката в собствената си врата. Девет минути по-късно гостите си отбелязаха още един автогол, след като Карлос Домингес не се намеси добре.

В 4-ата минута на добавеното време на двубоя Арда Гюлер отбеляза първия си гол за Реал Мадрид, след като бе изведен на добра позиция от Дани Себайос.