Втори българин подписва с Динамо Букурещ

Втори българин подписва с Динамо Букурещ

"Червените кучета" взимат Андреа Христов

Румънският Динамо (Букурещ) може да придобие втори българин в редиците си. "Кучетата" са в напреднали преговори с бранителя Андреа Христов, играч на италианския Козенца, пише prosport.ro.

През настоящия сезон националът има само 8 мача за своя тим и заради това е готов да се премести в Букурещ, където, според информацията, сънародникът му Георги Миланов го очаква с отворени обятия.

Освен това, договорът на българина с Козенца изтича след 5 месеца, а отборът е на последното място в Серия Б и има опасност да изпадне.

Според prosport.ro в Динамо очакват защитникът да подпише с тях в следващите дни. Преди половин година 25-годишният футболист бе пред трансфер в Левски.

Уест Хем иска 100 милиона за звездата си

Уест Хем иска около 100 милиона евро от клубове, заинтересовани да подпишат с халфа Матеуш Фернандеш, според Football Insider

Фабрегас е опция за Реал Мадрид?

Световният шампион с Испания и един от най-добрите млади треньори в Европа - Сеск Фабрегас, не изключва възможността един ден да бъде наставник на Реал Мадрид, макар и да е юноша и бивш футболист на големия съперник Барселона

Дембеле отново е номер 1 във Франция

В Париж се състоя 34-ото издание на годишните награди на Националния съюз на професионалните футболисти (UNFP), на което бяха отличени най-добрите играчи и треньори във френския футбол за сезона

Де Дзерби: Вървим в правилната посока

Мениджърът на Тотнъм Роберто Де Дзерби вярва, че битката за оцеляване във Висшата лига по футбол на Англия ще се реши във финалния ден, след като тимът му завърши наравно 1:1 срещу гостуващия Лийдс

Ливърпул реши кой ще замени Салах

Ливърпул е близо до Манес Аклиуш от Монако, съобщава „Екип“

Хъл Сити победи Милуол и ще играе във финалния плейоф за място във Висшата лига

Хъл Сити е първият финалист в плейофите за влизане във Висшата лига