Яя Туре: Загубата от Юнайтед ще ни направи по-силни, нищо не е свършило

Яя Туре: Загубата от Юнайтед ще ни направи по-силни, нищо не е свършило

"Ще продължим да създаваме проблеми на Манчестър Юнайтед във Висшата лига", обеща халфът

Халфът на Манчестър Сити Яя Туре смята, че загубата с 2:3 от Манчестър Юнайтед в неделя само ще направи „гражданите” дори още по-решени да запазят титлата във Висшата лига.

„Тази загуба ще ни направи още по-решени да спечелим титлата. Ние сме мъжки момчета и когато нещата станат сложни, тогава трябва да се докажем. Трябва да забравим какво сме направили в миналото. Тази година ще бъде тежко, но ние имаме фантастичен отбор и увереност. Трябва да сме силни психически, но Висшата лига в никакъв случай не е свършила”, казва котдивоарецът.

За дербито в неделя Туре споделя: „При 2:2 смятахме, че ще спечелим, но Юнайтед има много опит и Уейн Рууни игра фантастично за тях. Юнайтед е голям отбор и ние сме горди да играем срещу тях. Но нищо не е свършило. Ще продължим да им създаваме проблеми в първенството и се надявам да спечелим в края на сезона”. 
Днес се навършва една година от трагедията с Диого Жота и Андре Силва

Днес, 3-и юли, се навършва една година от катастрофата, отнела живота на Диого Жота и брат му Андре Силва

Реал Мадрид официално отрече, че ще взима Енцо Фернандес

От Реал Мадрид публикуваха официално изявление, отричащо всякакви контакти с халфа на Челси Енцо Фернандес

Раздялата на Милан с Леао още не е коментирана в клуба

Директорите на италианския Милан са се срещнали с представителите на Рафаел Леао и са изложили план за потенциална раздяла с португалеца за сума в рамките на 60-70 милиона евро, като това би могло да бъде и под формата на наем със задължение за закупуване на футболиста от Тотнъм или Манчестър Юнайтед, съобщава Sky Sport Italia

Роналдо възкреси Португалия за обрат срещу Хърватия (ВИДЕО)

ВАР отмени гол на “ватрените” в 15-ата минута на добавеното време

Испания мина с класика през Австрия за 1/8-финал (ВИДЕО)

“Ла Фурия Роха” с първа победа от 16 години насам в елиминации на Мондиал

Нотингам се раздели с треньора си

Нотингам Форест официално обяви раздялата с Витор Перейра, който е бил информиран в много необичайно време за това, че е освободен.