Йоро: Манчестър Юнайтед е най-големият клуб в света

Йоро: Манчестър Юнайтед е най-големият клуб в света

Защитникът обяви защо е приел да премине в "червените дяволи"

Централният защитник Лени Йоро обясни защо е избрал да направи трансфер в Манчестър Юнайтед от Лил, въпреки че името му бе сериозно спекулирано и за преминаване в редиците на Реал Мадрид.

„Манчестър Юнайтед е най-големият клуб в света. За мен е мечта да изиграя за този клуб. Феновете са невероятни“, сподели френският централен защитник след трансфера си на „Олд Трафорд“.

„Говорих с Ерик тен Хаг. Той иска играчи, които наистина искат да побеждават. Когато изляза на терена, съм готов да умра за този клуб“, даде сериозна заявка Лени Йоро за предстоящите мачове с екипа на Юнайтед.

Нюкасъл запрати със страшна сила Уест Хем към Чемпиъншип

„Свраките“ удариха „чуковете“ с 3:1 във Висшата лига

Спалети: Не сме погубени

Наставникът на Ювентус Лучано Спалети беше категоричен, че не бива да се драматизира след загубата от Фиорентина с 0:2, която драстично намали шансовете на тима да се класира за Шампионска лига

Чеферин нападна ФИФА за цените на билетите за Мондиала

Президентът на УЕФА Александър Чеферин отправи сериозна критика към ФИФА и нейния президент Джани Инфантино заради цените на билетите за предстоящото Световно първенство през 2026 година

ОБЗОР: Лийдс удари Брайтън, Съндърланд обърна Евертън във Висшата лига (ВИДЕО)

Вижте как завършиха мачовете от предпоследния кръг

ЛАСК направи дубъл в Австрия за пръв път от над 60 години! (ВИДЕО)

ЛАСК Линц е новият шампион на Австрия

Българин отново ще играе в Бундеслигата! (ВИДЕО)

Българският национал Лукас Петков ще играе в Бундеслигата през следващия сезон с Елверсберг