Ювентус, Фиорентина, Сити и Атлетико Мадрид по петите на Марио Гомес

Ювентус, Фиорентина, Сити и Атлетико Мадрид по петите на Марио Гомес

Нападателят решава къде да играе след лятната си ваканция

Марио Гомес пожела да напусне Байерн (Мюнхен) и сега е желан от Ювентус, Манчестър Сити, Фиорентина и Атлетико Мадрид, разкри агентът на играча.

Гомес беше близо до преминаване в Наполи и Фиорентина, но агентът му Ули Фербер разкри, че има по-голяма конкуренция за стрелеца.

„Фиорентина не е единственият клуб, който се интересува от Марио. Ювентус, Атлетико Мадрид и Мначестър Сити също са заинтересовани. Когато се върне от ваканцията си, ще преценим кое е най-добро за него”, коментира Ули Фербер пред „Билд”.
Манчестър Сити увековечава Пеп Гуардиола

Манчестър Сити възнамерява да увековечи името на мениджъра Пеп Гуардиола

Селтик губи точки заради феновете си

Селтик може да загуби точки по служебен път в началото на следващия сезон в Шотландия заради навлизането на фенове на отбора на терена след последния мач от наскоро завършилото първенство срещу Хартс, спечелен с 3:1 миналата седмица

Арсенал ликува срещу Бърнли след “златен” корнер (ВИДЕО)

Кай Хаверц прати “артилеристите” на “финал” за титлата

Разследват Тюрам за обиден плакат срещу Милан

Провокациите, показани по време на празненствата за титлата на Интер, може да излязат скъпо на Маркюс Тюрам

Всичко е ясно: Гуардиола си тръгва от Манчестър Сити

Бенефисът за испанския специалист ще бъде срещу Астън Вила

Илия Груев с престижна награда в Англия

За мен е невероятна чест, призна халфът