Ювентус отказа 45 млн. евро от Байерн за Видал

Ювентус отказа 45 млн. евро от Байерн за Видал

Италианският шампион отказал да пусне чилиеца на "Алианц Арена" въпреки примамливото предложение

Ювентус е отказал оферта на стойност 45 млн. евро от Байерн Мюнхен за Артуро Видал. Новината съобщи агентът на Юп Хайнкес.

В интервю за „Кадена Копе” в Испания Кике Рейес разкрива, че баварците са отправили страхотна оферта за чилийския халф, но от Торино са отклонили предложението.

„Имаше оферта от 45 млн. евро за Видал, но Ювентус показа ясно, че не иска да продава играча”, обяви Кике Рейес. 
Футболист от Серия А се размина на косъм от фатален инцидент

Футболистът от Серия А Яел Трепи бе транспортиран по въздух до болница и настанен в интензивно отделение, след като за малко не се удави в плувен басейн, съобщава изданието „La Repubblica“

Хетафе преговаря с Ливърпул за халф

Хетафе е започнал преговори за привличането на полузащитника на Ливърпул Стефан Байчетич, като се „обсъжда формулата“ за евентуално завръщане на испанеца в родината му, информира Фабрицио Романо

Магуайър се надява Рашфорд да остане в Манчестър Юнайтед

28-годишният Рашфорд не е играл за родния си отбор от декември 2024-та

Реал (Мадрид) иска титуляр на Арсенал

Моуриньо одобри преговорите за трансфера на Субименди

Официално: Ювентус представи нов защитник

28-годишният колумбиец подписа договор до лятото на 2030-та

Борусия Д плаща €32 млн. за съотборник на Кирил Десподов в ПАОК

Янис Константелиас е юноша на ПАОК