Ювентус: Видал не се продава!

Ювентус: Видал не се продава!

Буфон и Киелини ще подпишат нови договори, водят се преговори и с Погба

Генералният директор на Ювентус Джузепе Мората още веднъж изрази позицията на клуба, че Артуро Видал не се продава. Нещо повече - Мората заяви, че "бианконерите" не са получавали оферти за чилийския халф.

"Минавали сме през това много пъти вече - Видал изобщо не е на пазара. Не е имало оферти за него", каза Мората пред Sky Sport Italia.

"Разбирам, че медиите обичат тези неща и затова ние трябва да отговаряме на въпроси за Байерн и Манчестър Юнайтед. Но фактите са други. Подновяването на договора през средата на миналия сезон затвърди брака между клуба и играча и са налице всички предпоставки Видал да остане".

Мората отхвърли възможността и за напускането на Пол Погба, като разкри, че Джорджо Киелини и Джанлуиджи Буфон са пред подписване на нови договори с клуба.

"На финалната права по тези сделки сме. Водят се преговори и с екипа на Погба. Буфон е символ на този клуб. Договорът му вече е готов и когато пристигне, ще бъде подписан", каза още Мората.
Контузия в гърба измъчва Десподов преди дербито с Панатинайкос

Капитанът на българския национален отбор Кирил Десподов не попадна в групата на ПАОК за първия мач срещу Панатинайкос от плейофната фаза в гръцкото първенство

Симоне Индзаги: Италианският футбол ще се възстанови

Бившият старши треньор на Интер Симоне Индзаги настоява, че италианският футбол „ще се възстанови“ след неуспеха да се класира за Световно първенство за трети пореден път

Слот има последен шанс да спаси поста си

Мениджърът на Ливърпул Арне Слот е все по-близо до раздяла с клуба след края на настоящия сезон

Фаворитите във ФА Къп се разминаха на полуфиналите

Манчестър Сити и Челси могат да се срещнат на финала на ФА Къп, след като жребият за полуфиналите размина двата големи фаворита, които останаха в битката за трофея след отпадането на Арсенал и Ливърпул

Киву: Показахме зрялост

Старши треньорът на Интер Кристиан Киву коментира победата с 5:2 над Рома в домакинството от 31-ия кръг на италианското първенство

ОФИЦИАЛНО: Бернардо Силва напуска Манчестър Сити

Бернардо Силва ще напусне Манчестър Сити, когато договорът му изтече това лято, потвърди помощник-треньорът на клуба Пеп Линдерс