Ювентус взе пета поредна победа и оглави класирането

Торинци надвиха Каляри с 2:1 у дома

Ювентус взе пета поредна победа в италианската Серия А, след като победи Каляри с 2:1. Така торинци поведоха в класирането, но са с мач повече от Интер, който играе в неделния ден.

Всички попадения паднаха през второто полувреме. Бремер вкара за 1:0 в 60-ата минута, а Ругани удвои в 70-ата. Гостите върнаха едно попадение чрез Досена 15 минути преди края.

Любопитното е, че първата по-сериозна голова възможност бе създадена от Каляри в 24-ата минута. Алберто Досена засече от ъглов удар, но топката премина на сантиметри от греда.

Малко преди почивката Уестън МакКени пропиля добра голова възможност, но не уцели вратата.

В 54-ата минута Федерико Киеза овладя в наказателното поле, преодоля съперник, но и той не уцели вратата.

Ювентус поведе в 60-ата минута. Бремер засече центриране и с глава изпрати топката в левия ъгъл за 1:0.

В 70-ата минута резултатът стана 2:0. Даниеле Ругани бе най-съобразителен пред вратата на съперника и мушна топката в мрежата. Ситуацията бе разгледана дълго от ВАР заради съмнение за нарушение в атака, но в крайна сметка голът бе зачетен.
15 минути преди края мача гостите върнаха едно попадение. Алберто Досена засече топката от ъглов удар.

В 82-ата минута гостите можеха да изравнят. Алберто Досена стреля от точката за изпълнение на дузпа, но топката се удари в левия стълб.

Ансу Фати иска пак в Барселона

В момента играе под наем в Брайтън

Артета и Сака щастливи след успеха в дербито

Вижте какво казаха от лагера на Арсенал след 3:2 над Тотнъм

Гуардиола: Титлата още е далеч

"Мисля, че Арсенал няма да загуби точки, знаем какво трябва да направим"

Изчислено: Мъри спечели 70% от мачовете с Гьозтепе

Станимир Стоилов изпълни успешно мисията и върна отбора в елита

Бетис и Севиля поделиха по точка в красиво дерби (ВИДЕО)

Двата отбора изиграха интригуващ мач, но вкараха само два гола

Фиорентина засили Сасуоло към Серия Б с пет гола (ВИДЕО)

Ла Виола все още вярва в класирането си за Европа

ПАОК и Десподов се върнаха в битката за титла в Гърция (ВИДЕО)

Солунският гранд победи АЕК Атина с 3:2

ПСЖ е шампион на Франция за 12-ти път! (ВИДЕО)

Парижани си гарантираха титлата след като Олимпик Лион победи Монако с 3:2

Виляреал наниза три гола на Райо Валекано в преследването на зона "Европа"(ВИДЕО)