За старта на Шампионската лига: Инбет със специални предложения за Милан - Нюкасъл

За старта на Шампионската лига: Инбет със специални предложения за Милан - Нюкасъл

2.80 за победа на "росонерите"

Шампионската лига се завръща, а с нея емоциите на футболните фенове отново ще кипят. Най-добрите тимове в Европа се впускат в битка помежду си, а всеки ще даде най-доброто от себе си, за да бъде коронован като Крал на Европа през май.

Един от любопитните сблъсъци още в първия кръг противопоставя Милан срещу Нюкасъл. Росонерите направиха пробив през миналия сезон, когато сензационно достигнаха до полуфиналите на Шампионската лига - нещо, което не им се беше случвало през последните над 15 години. Бяха на ниво и в Серия А, поради което си заслужиха правото да са част от най-престижния европейски клубен турнир и сега.

В първите три кръга от настоящата кампания те победиха Болоня с 2:0, Торино с 4:1 и Рома с 2:1. Миналия уикенд обаче претърпяха грандиозен провал, губейки катастрофално дербито с Интер - 1:5. Въпросът е до колко това поражение може да окаже влияние върху представянето им срещу Нюкасъл?

Съдейки от коефициентите на родния букмейкър Инбет, сякаш настроенията сред спецалистите и анализаторите са за труден двубой за хората на Стефано Пиоли. На пазарите с 0% марж знак 1 е оценен на 2.80, докато 2-ката е с коефициент 2.70. Ставката за реми пък е 3.50.

На свой ред, джордитата се завръщат в Шампионската лига за първи път от 2002/03, а последният им международен мач беше на четвъртфиналите на Лига Европа през 2013 г. Настоящият шампионат обаче започна много трудно за селекцията на Еди Хау, тъй като първо победиха Астън Вила с 5:1, но след това загубиха последователно от Ман Сити с 0:1, Ливърпул - 1:2 и Брайтън - 1:3, преди миналия уикенд да се наложиха над Брентфорд с минималното 1:0.

Милан и Нюкасъл имаха нещастието да попаднат в група F, където са още Дортмунд и ПСЖ, затова всяка точка може да има огромно значение за крайното класиране. Логично би било да очакваме италианците да търсят инициативата и да се възползват от домакинското си предимство, но предполагаемо атакуващия им стил би могъл да позволи на свраките да се възползват от някоя контраатака. С оглред на това, интересен вариант за тънките познавачи на играта изглежда MEGABOOST предложението на Инбет да станем свидетели както на попадения в двете врати, така и да има над 2,5 гола в мача. Комбинацията е със завишен коефициент от 2.62 вместо досегашният 2.20.  Не е подценяване и пазарът „Оливие Жиру да се разпише по всяко време“, който от 2.70 вече е със ставка 3.70. Французинът отбеляза пет гола в Шампионската лига миналата година, а от началото на този сезон е с 4 попадения от 4 срещи в Серия А. 

18+ Участието в хазартни игри крие риск от развиване на хазартна зависимост! Повече информация относно отговорния хазарт и превенцията от рискове е налична на: https://nra.bg/wps/portal/nra/gambling/responsible.gambling и на https://inbet.com/help/responsible-gambling

В Манчестър Сити все по-сериозно обсъждат раздяла с Гуардиола

Испанският специалист все още не е взел окончателно решение

Мениджърът на Уест Хем мълчи за раздяла с Фюлкруг

"Не съм част от тези разговори", заяви Нуно Еспирито Санто

Наполи прониза Милан в Рияд и ще спори за Суперкупата

Наполи победи Милан с 2:0 в първи полуфинал за Суперкупата на Италия, игран в Рияд, Саудитска Арабия

Втородивизионен тим изхвърли Хетафе от Купата на краля

Изненада в Испания

Историческо: Милан – Комо с мач от Серия А в Австралия

Това обяви президентът на футболната лига Енцо Симонели

Арсенал ще чака още за връщането на Кай Хаверц

26-годишният национал на Германия е с усложнение на травмата си

Обрат: Собослай под въпрос за мача с Тотнъм

Халфът на Ливърпул Доминик Собослай се надява да бъде готов за мача от Висшата лига в събота срещу Тотнъм Хотспър, съобщава The Athletic

Гуардиола останал доволен от резервите срещу Брентфорд

Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола призна, че е направил грешка при многото смени срещу Байер Лаваркузен в Шампионската лига, но заради "лудия" календар през януари, той е намерил по-добър баланс при победата над Брентфорд с 2:0 за Купата на лигата

Нико Ковач с проблеми в състава преди последния мач за 2025 година

Старши треньорът на Борусия Дортмунд Нико Ковач заяви, че има сериозни проблеми за решаване в защита преди петъчния мач с Борусия Мьонхенгладбах, който ще бъде последен и за двата отбора за календарната 2025 година