Заради допинг: Изхвърлиха от футбола Папу Гомес

Заради допинг: Изхвърлиха от футбола Папу Гомес

Световният шампион с Аржентина е аут за 2 години

Аржентинският национал Алехандро „Папу“ Гомес е бил наказан със спиране на състезателните права за две години заради положителен допинг тест, съобщава испанското издание Relevo.

Гомес, който стана световен шампион с тима на Аржентина на Мондиал 2022, се завърна в италианската Серия А през миналия месец, когато се присъедини към Монца като свободен агент.

35-годишният полузащитник записа два мача за Монца от началото на сезона.

Според Relevo, Папу Гомес е бил санкциониран за две години от Испанската футболна федерация заради нарушение на антидопинговите правила от ноември 2022 година, когато все още носи екипа на Севиля.

Дубравка подписва с Тотнъм

Вратарят има 197 мача във Висшата лига за Нюкасъл и Бърнли

В Италия: Ювентус се пробва за Горецка

За кратко той беше свързван и с трансфер в Милан

Официално: Балоянис е футболист на Аполон (Лимасол)

Доскорошният футболист на Ботев (Пловдив) подписа за 2 години с кипърския клуб

Мусиала: Настроението в Бундестима е страхотно

„Без значение на коя позиция играя, мога да комбинирам с всеки“, заяви звездата на Германия

Белингам: Ще се подготвим за Панама

„Беше разочароващо, като треската на втория мач, както винаги се получава при нас“, коментира звездата на Англия

Челси изпревари Интер за голямата им трансферна цел

Челси осъществи първия си трансферен удар през това лято, след като уреди един от най-големите таланти в италианския футбол, съобщават водещите трансферни експерти на Апенините