Защитник на Копенхаген се закани на Лудогорец

Защитник на Копенхаген се закани на Лудогорец

"Ще вземем добър резултат в София и ще ги довършим у дома", сигурен е Лудвиг Аугустинсон

Смразяваща закана за Лудогорец долетя от Дания. Бранителят на Копенхаген Лудвиг Аугустинсон посочи пред клубния сайт по какъв начин разградчани могат да бъдат елиминирани.

 

"Най-важното е да вземем добър резултат в София. След това ще довършим Лудогорец на нашия стадион. Уверен съм, че по трибуните ще има много наши фенове, които ще окажат голям натиск върху съперника ни. Публиката ще направи разликата в този мач. Ще бъде много напечено и тежко. Но не за нас, а за Лудогорец", закани се Аугустинсон.

 

Сайтът на Копенхаген пък припомня силната форма на отбора в евротурнирите.

 

"Следващия четвъртък ни предстои тежко гостуване в София срещу Лудогорец, а реваншът на "Телиа Парк" е на 23 февруари. Вярваме, че подкрепата от трибуните ще постави съперника под напрежение. Неведнъж вие, нашите фенове, сте мотивирали футболистите. Вярваме, че ще го направите отново.

 

Нищо няма да бъде решено в първия мач в София. А в последните ни 8 срещи на международната сцена загубихме само от Лестър. Всъщност трябва да се върнем 20 години назад, за да намерим сблъсък на елиминационна фаза, в който сме били поставени в затруднено положение след първия мач. Тогава (б.р. - през есента на 1997 г. за КНК) загубихме от Бетис с 0:2 в Испания и направихме 1:1 у дома", пише сайтът на Копенхаген.

 

Първият мач между Лудогорец и датчаните е на 16 февруари (четвъртък) от 20:00 часа на стадион "Васил Левски". Срещата ще бъде предавана директно по БНТ. Реваншът е на 23-ти в Копенхаген от 22:05 часа. 

Реал (Мадрид) взе решение за халф

Нико Пас остава в Комо

Карвахал е готов да се завърне в игра

Защитникът на Реал Мадрид Дани Карвахал заяви, че е готов за игра след повече от осем месеца отсъствие

Винченцо Монтела остава селекционер на Турция

Селекционерът на турския национален отбор Винченцо Монтела удължи договора си до края на 2028-а година

Милан обяви още един напускащ, двама халфа се връщат

От Милан обявиха раздялата с десния бек Алесандро Флоренци, който си тръгва като свободен агент след изтичането на своя договор

Двама контузени в лагера на Апоел БШ преди мачовете с Левски

Основен защитник продължи договора си със съперника на „сините“

ОБРАТ: Трансферът на Нико Уилямс в Барселона е блокиран

Преговорите между Барселона и звездата на Атлетик Билбао Нико Уилямс са в застой заради продължаващите финансови проблеми на каталунците, съобщиха редица испански издания

УЕФА изхвърли трети отбор от евротурнирите

Словашкият Дунайска стреда няма да играе в Лигата на конференциите

Пол Погба: Най-големите таланти в света са от Франция

Новият играч на Монако с любопитен коментар

Джони Еванс прекрати кариерата си, получи нова роля в Манчестър Юнайтед

„Искам официално да обявя оттеглянето си като футболист, не с тъга, а с гордост“, заяви защитникът