Зденек Земан поема Рома

Зденек Земан поема Рома

Зденек Земан ще поеме Рома, разкри президентът на Пескара Даниеле Себастиани

 

Зденек Земан ще поеме Рома, разкри президентът на Пескара Даниеле Себастиани.

Досега Земан водеше новака в Серия А, но ще напусне заради римския гранд.

"Земан ще отиде в Рома, но част от сърцето му винаги ще остане в Пескара. Изборът му да отиде в Рома бе неизбежен, защото завръщане в столицата бе твърде привлекателна оферта за него", сподели Себастиани.

Земан и Рома все още не са постигнали договорка за контракта и трансферните цели на спеца, съобщава агенция АНСА. Земан, който е роден в Прага, но е натурализиран италианец, води Рома от 1997 до 1999 година, а атакуващите му възгледи оставиха сериозно впечатление във феновете на "вълците".

Пескара спечели промоция в Серия през последния сезон, събирайки похвали за офанзивния си стил на игра. Рома загуби 14 мача за първенство през последната кампания под ръководството на Луис Енрике и няма да играе в евротурнирите.

 

Кансело коментира постоянния си трансфер в Барселона

“Казах на Деко, че или идвам, или няма да играя една година”

Мусиала се върна към тренировки

Звездата на Байерн Мюнхен Джамал Мусиала вече се чувства много по-добре, след като му прилоша в края на мача с РБ Лайпциг в събота

Артета: Впечатлен съм как играхме

Мениджърът Микел Артета смята, че футболистите на Арсенал са задали стандарта, към който трябва да се придържа отборът през новия сезон, при победата срещу Манчестър Сити в мача за "Къмюнити Шийлд"

Челси иска 100 милиона паунда, за да продаде Педро Нето

Челси иска 100 милиона паунда за португалското крило Педро Нето, твърдят няколко източника, сред които "Би Би Си", "Дейли Мейл" и журналистът Бен Джейкъбс

ОФИ Крит се подсили с талант от Леверкузен преди мачовете с ЦСКА

Съперникът на ЦСКА в Лига Европа - ОФИ Крит, се подсили с обещаващия талант Костас Пападакис от Байер Леверкузен, обявиха от клуба

Бивш испански национал критикува Барселона за продажбата на Феран Торес

Бившият вратар на националния отбор на Испания разкритикува решението на шефовете на Барселона да продадат героя на "ла фуриа роха" Феран Торес в Пари Сен Жермен