Жозе похвали Погба и отписа петима преди дербито с Челси

Жозе похвали Погба и отписа петима преди дербито с Челси

„Следващите седмици на „Олд Трафорд” ще бъдат удивителни”, посочи Моуриньо

„Следващите няколко седмици на „Олд Трафорд” ще бъдат удивителни.”

Това заяви Жозе Моуриньо в навечерието на голямото дерби между Манчестър Юнайтед и Челси.

Дербито на „Театъра на мечтите” е в неделя от 16:05 часа, а след нея „червените дяволи” ще имат визита на Кристъл Палас и три поредни домакинства – Ливърпул (10.03), Севиля (13.03) и Брайтън (17.03).

Преди домакинството срещу своя бивш тим Специалния обясни, че от сметките му отпадат контузените Андер Ерера, Маруан Фелайни, Фил Джоунс, Маркос Рохо и Златан Ибрахимович.

„Андер ще е извън терена няколко седмици, още не знаем колко, но със сигурност пропуска следващите мачове”, каза Жозе и похвали Пол Погба.

„Той показа професионално отношение в последните два двубоя, в които бе резерва. Срещу Севиля например бе готов за игра само за 10 секунди, докато на някои футболисти им са необходими 5 минути, за да се приготвят. Пол обаче показа, че е професионалист и винаги е готов да помогне на отбора, което стори срещу Севиля.”

„Сега ни предстоят няколко решителни мача, всичките у дома. Ако се развият добре, можем да зарадваме феновете с успехи над преки конкуренти в първенството, да се класираме за полуфиналите на ФА Къп и за ¼-финалите на Шампионска лига.”

Рома вече е на ръба на топ 4 след комфортно 2:0 над Каляри (ВИДЕО)

Рома победи с 2:0 Каляри в двубой от 24-ия кръг на Серия А, игран на "Олимпико"

Росиниър не е притеснен от психологическото състояние на Челси

Мениджърът на Челси Лиъм Росиниър похвали психическата устойчивост на играчите си за постигнатата серия от победи, след като пое поста през миналия месец

Илия Груев е номиниран за Играч на кръга във Висшата лига

Българският национал Илия Груев получи голямо признание в Англия

Директор на Рома: Крайно време е за новите договори на Пелегрини и Дибала

Спортният директор на Рома Рики Масара призна, че е дошъл моментът за окончателни решения относно новите договори на Пауло Дибала и останалите играчи с изтичащи контракти, като в същото време отново коментира и присъствието на клубната легенда Франческо Тоти

Карабельов пред трансфер в родния клуб на Ибрахимович

Според информация на Sportbladet, Малмьо работи по привличането на българския полузащитник Янис Карабельов

Аталанта продължи победната серия с 2:1 над Кремонезе (ВИДЕО)

Отборът на Аталанта продължи подема си в Серия "А" със своята домакинска победа над Кремонезе с 2:1 в предпоследния мач от 24-тия кръг на италианския елит