Зидан е фаворит за нов селекционер във Франция

Зидан е фаворит за нов селекционер във Франция

Очаква се той да замени Дидие Дешан след Мондиал 2026

Зинедин Зидан остава основен фаворит за селекционер на Франция след Мондиал 2026, пише Фабрицио Романо. Той не смята да води преговори с други клубове, като желанието му е през следващото лято да замени Дидие Дешан. 

В същото време бившият капитан на “петлите” няма да упражнява какъвто и да е натиск или някакви публични заявление свързани с поста, тъй като не желае да нарушава подготовката на отбора за предстоящото Световно първенство. Той също така има респект към настоящия селекционер Дидие Дешан и няма да подписва нищо преди края на юли следващата година. 

Местната федерация също е фокусирана само върху предстоящия Мондиал 2026. 

Букмейкърът 8888.bg оценява шансовете на Франция да стане световен шампион на 12.2%. 

Компани: Искаме да ни наричат най-добрия отбор в Европа през следващия сезон

„Ще седя някъде на стадиона, не много далеч от моя отбор", каза треньорът на Байерн

Официално: Фенербахче остана без треньор

Доменико Тедесков вече не е наставник на турския гранд

Лука Модрич претърпя операция

Полузащитникът на Милан и хърватския национален отбор Лука Модрич претърпя успешна операция след фрактура на лявата си скула, съобщи Хърватската футболна федерация, седмици преди 40-годишният халф на Милан да участва в петото си Световно първенство.

Манчестър Юнайтед си гарантира участието в Шампионска лига (ВИДЕО)

“Червените дяволи” победиха Брентфорд в слаб мач на Игор Тиаго

Словакия остана без селекционер

Калцона напусна заради несъгласие с новия договор

Прогноза: Гол/гол в Париж

ПСЖ приема Байерн във финал преди финала